|
کدخبر: 135503

لیگ برتر فوتبال تعطیل می‌شود؟

سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی اعلام کرد که تلاش ستاد مقابله با گسترش کرونا در ورزش، استمرار برگزاری لیگ برتر فوتبال با رعایت پروتکل‌های بهداشتی تدوین شده است.

محمد اسد مسجدی با اشاره به اینکه ستاد مقابله با گسترش کرونا در ورزش، نقطه اتصال ورزش و سلامت بوده و برنامه‌اش برگزاری همه رویدادهای ورزشی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی تایید شده از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است و ما نیز بر اساس آنچه به ما ابلاغ شده اقدام می‌کنیم.

وی ادامه داد: درحال‌حاضر نیز همچنان قرار بر این است که تمامی رویدادهای ورزشی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شوند مگر این که تصمیم جدیدی اتخاذ و به ستاد مقابله با گسترش کرونا در ورزش ابلاغ شود که تا کنون چنین مسئله‌ای رخ نداده است.

سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی در مورد لیگ برتر فوتبال نیز عنوان کرد: در مورد این لیگ، نظر و تلاش ستاد مقابله با گسترش کرونا در ورزش بر اجرا و برگزاری با رعایت پروتکل‌های بهداشتی تدوین شده است و صرفا این رویه در مورد لیگ برتر فوتبال نیست و شامل تمام رویدادها می‌شود.

محمد اسد مسجدی افزود: بنابراین تصمیم بر ادامه برگزاری لیگ‌های مربوطه است مگر اینکه تصمیم جدیدی از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام و ابلاغ شود.

 

منبع: خبرآنلاین

ارسال نظر