|
کدخبر: 176753

در مجمع عمومی عادی سالانه مقرر شد

افرانت به هر سهم خود ۷۰۰ ریال سود داد

مدیرعامل شرکت افرانت در مجمع عمومی عادی سالانه ۹۹ اعلام کرد سود خالص افرانت در سال ۹۹ ۶۵ میلیارد تومان بوده که ۷۰ درصد رشد نسبت به سال ۹۸ را نشان می‌دهد.

فناوری افرانت به هر سهم خود ۷۰۰ ریال سود داد

به گزارش روابط عمومی افرانت، در مجمع عمومی شرکت افرانت که به صورت آنلاین برگزار گردید، سهامدارن عمده این شرکت تصمیم گرفتند حدود ۷۰ درصد سود این شرکت در سال ۹۹ را میان سهامداران تقسیم کنند. بدین ترتیب افرانت به هر سهم خود ۷۰۰ ریال سود داد. افرانت در سال گذشته ۳۸ میلیارد تومان سود خالص داشته است.

مهندس فریبرز باذرجانی، مدیرعامل شرکت افرانت در مجمع عمومی سالانه این شرکت گزارشی از عملکرد و برنامه‌های افرانت در چشم انداز خود تا سال ۱۴۰۴ ارائه کرد و گفت: افرانت در سال ۹۹ حدود ۱۴۷ میلیارد تومان درآمد عملیاتی داشته که ۴ درصد نسبت به سال ۹۸ رشد نشان می‌دهد.

وی درباره تفکیک درآمدهای این شرکت گفت: درآمد افرانت از محل خدمات دیتاسنتر بیش از ۸۵ میلیارد تومان بوده است. همچنین ۶۱ میلیارد تومان از محل فروش پهنای باند، درآمد داشته‌ایم.

مهندس باذرجانی همچنین از تصمیم افرانت برای سرمایه‌گذاری ۲ هزار میلیارد تومانی در طول ۵ سال در حوزه های مختلف مانند خدمات دیتاسنتر،ابری و پهنای باند خبر داد و پیش‌بینی کرد این سرمایه‌گذاری، حدود ۳ هزار میلیارد تومان درآمد عملیاتی برای افرانت در طول ۵ سال آینده را به دنبال خواهد داشت.

مدیرعامل افرانت درباره حمایت و سرمایه‌گذاری برروی شرکت های استارتاپ‌ نیز گفت: رویکرد ما درراستای تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی است و با این نگاه ارایه خدمات ویژه و همکاری های مشترک با شرکت های استارتاپ و دانش بنیان فعال در بخش ICT کشور را در برنامه خود داریم.

 

 

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...