|
کدخبر: 197926

چرا راپل خطرناکترین کار دنیاست؟

حرفه ی کار در ارتفاع شغل پر خطری نیست ولی در هر صورت افراد کمی این حرفه را به عنوان شغل خود انتخاب می کنند. خدمات کار در ارتفاع یا   راپل   کاری جز مشاغل سنگین و بسیار تخصصی می باشد که لازمه ی موفقیت در آن، کسب تجربه در اثر مرور زمان، آموزش دوره های کوتاه مدت راپل و کار در ارتفاع و از همه مهمتر شجاعت و شهامت بالاست. امروزه جوانان بسیاری به علت شور و هیجانات ناشی از این حرفه و نوع درآمد بالایی که دارد به آن پیوستند. فردی که دچار ترس شدید می شود، سراسر بدنش را اضطراب زیادی در بر خواهد گرفت به طوری که در پاره ای از مواقع دچار حملات وحشت از ارتفاع می گردد. تا حدی این حملات شدت می یابد که فرد نمی تواند از جایش تکان بخورد و به اصطلاح خشک می گردد. این وضعیت آنقدر خطرناک است که پایین آمدن فرد را به شکل امن و مطمئن از ارتفاع سخت خواهد ساخت. به همین علت در بیشتر مواقع فرد از قرار گرفتن در ارتفاع دوری می نماید در ادامه ی مطلب در این زمینه به بررسی بیشتری خواهیم پرداخت. 

اب بندی ساختمان

 

خطرات کار در ارتفاع (راپل )تا چه میزان بر کار اثر گذار است؟ 

امروزه شرکتهای زیادی در سراسر دنیا، افرادی را برای کار در ارتفاعات مختلف ساختمانی تربیت می نمایند. در این بین شرکت معتبر خدمات نمای ساختمانی جهان فرود با سالها تجربه در زمینه های مختلف خدمات نما، جایگاه ویژه ای پیدا نموده است. این شرکت در خصوص کمک گرفتن برای انجام کارهای مختلف خدمات نما با استفاده از شیوه ی جدید استفاده از راپل (طناب) بدون داربست، در افزایش بینظیر کیفیت کار، سرعت انجام کار، صرفه جویی در بخش هزینه ها و انرژی از سایرین پیشی گرفته است.جهان فرود  می گوید: به علت افزایش ارتفاع همواره باید مواردی را در نظر داشت و به شکل صحیح بکار برد تا از خطرات احتمالی سقوط از ارتفاعات و سختی کار کاسته شود.

جهان فرود: سقوط در ارتفاع یکی از شایع ترین مشکلات راپل کاران است. راپل کار حرفه ای فردی  است که پیش از بالا رفتن از ارتفاع، گواهینامه لازم و دوره ی آموزشی را سپری نموده و حال در کمال آرامش برای صعود از ارتفاع به محل آماده شود. راپل کار سختی و دشواری بالا رفتن از ارتفاع را با دانشی که طی گذر زمان و تجربیه ای که از نحوه ی استفاده از ابزارهای ایمنی کار در ارتفاع به دست آورده را آسان می نماید. جهان فرود می گوید: ما به نیروی متخصص فهماندیم که اگر از ابزار استاندارد ،ایمنی، ضروری استفاده نکنندبه طور حتم دچار سقوط و نهایت مرگ حتمی خواهند شد.

 

اب بندی سنگ نما

حداقل رساندن خطرات (کار در ارتفاع )با جهان فرود

به گفته ی جهان فرود راپل خطرناکترین کار دنیاست. اما این میزان خطر در انجام کارهای مختلف در بخش ارتفاعات نمای ساختمانی با یک برنامه ریزی دقیق توسط تیم متخصص قادر خواهد بود خطرات کار در ارتفاع را به کمترین میزان ممکن برساند. در نظر داشته باشید برای انجام صحیح کوچکترین کاری نیاز به یک برنامه ریزی دقیق و موثر خواهید داشت و مدیریت آن حتما باید بر عهده ی افرادی با تجربه ی بالا باشد تا کار به خوبی پیش رود.

جهان فرود: نخستین قدم در برنامه ریزی شناسایی و تشخیص صحیح نوع خطرات می باشد. در نظر بگیرید اگر تشخیص نوع خطر اصولی و صحیح نباشد با خطراتی مانند سقوط اشیا و حتی پرتاب و سقوط راپل کار به پایین ارتفاع و به دنبال آن مرگ حتمی راپل کار مواجه خواهید شد.

مرحله ی بعدی تجزیه و تحلیل خطرات احتمالی است. بررسی همه ی مواردی که احتمال دارد امنیت راپل کار را تحت تاثیر جدی قرار دهد. مانند: میزان لغزنده بودن سطوح که باید برای حل این موارد به طور سریع تصمیم گیری شود.

مورد بعدی جلوگیری از خطر سقوط اشیای سنگین راپل کار به پایین ارتفاع می باشد. جهان فرود می گوید اگر توری مخصوص نصب شود از خطر سقوط و پرتاب اشیا به سمت راپل کار و آسیب جانی و مالی به فرد جلوگیری خواهد شد. توجه به این نکته خطر کار راپل کار و سختی آن را به حداقل میزان ممکن می رساند.

پیچ و رولپلاک نما با جهان فرود

برای اجرای موثر همه ی کارهای مربوط به نما به کمک راپل از جمله پیچ و رولپلاک نما با شرکت معتبر جهان فرود تماس حاصل کنید. گاهی اوقات در فصول بارشی مختلف سال، آب و رطوبت به درون سنگ نفوذ می کند و باعث می شود سنگ از جایگاهش در نما شل شده و به پایین ارتفاع سقوط کند که در این صورت می تواند خطرات بسیاری از جمله مالی و جانی را برای افراد مختلف پایین ساختمان، به وجود آورد. اما در این بین نشست ساختمان، طوفان، زلزله و استفاده نامرغوب از سنگها و مصالح بی کیفیت در ساختمان می تواند زمینه برای پرتاب سنگ از نما را به وجود آورد. نحوه ی اجرای  عملیات پیچ و رولپلاک نما  با جهان فرود به این ای مورد نظر آماده کرده را در پشتشان چسب می زنیم و بر روی محل مورد نظر قرار خواهیم داد. شکل است که برای نصب سنگ های ریزش شده اول اندازه محیط ریخته شده را می گیریم بعد سنگه در آخر روی سنگها پیچ و رولپلاک (عملیات محکم کاری سنگ نما را انجام می دهیم )تا سنگ در جایگاه نما محکم شود و دیگر به پایین ارتفاع پرتاب نشود.

 

اب بندی نما با طناب

 

نماشویی با جهان فرود

اهمیت نماشویی در نمای ساختمان به قدری بالاست که توصیه می شود هر چند وقت یکبار صاحبان ساختمانی برای عملیات نوسازی نمای ساختمان و زیباتر شدن آن را مورد شست و شوی کامل قرار دهند. بهتر است این کار در فواصل زمانی معین که فصل بارش تمام شده توسط نیروهای کار در ارتفاع راپل جهان فرود به کمک ابزار و بجهیزات مدرن مانند واترجت و در مواردی که سطح جرم و آلودگی سطوح نما به علت افزایش آلاینده ها بیشتر شده توسط واترسند بلاست (دستگاه فشار پر قدرت آب )و مواد شوینده مخصوص صورت گیرد.

آب بندی نما با جهان فرود

گاهی اوقات ممکن است با صحنه های ناخوشایندی مانند رطوبت و زردی نمای داخلی ساختمان روبرو شوید. آنقدر این مورد ناخوشایند است و بوی بد رطوبت فضای داخلی منزلتان را پر می کند که به ناچار مجبورید پنجره های اتاق را باز نمایید و به فکر چاره برای حل مشکل باشید. استفاده از چسب آب بندی نما برای جلوگیری از ورود آب، هوای بسیار گرم و سرد، باد، طوفان به داخل ساختمان پیشنهاد می شود. این چسب درز و شکافهایی که در اثر مرور زمان بر روی سطوح نمای ساختمانی و پنجره ها ایجاد شده را پر می نماید و مانع از ورود عوامل مختلف محیطی به درون ساختمان می گردد. چسب های نانو بهترین و پیشرفته ترین به عنوان نوعی ضد آب در عملیات آب بندی و عایق کاری نما مورد استفاده قرار خواهند گرفت. 

منبع: شرکت اب بندی

نویسنده: رپورتاژ
  • زانیار خسرویان ارسالی در

    گسترش نیوز برای پیدا کردن یک شرکت راپل ب رای انجام خدمات پیچ و رولپلاک نما بسیار به بنده کمک کردند تا بتوانم شرکت مناسبی را برای محکم سازی سنگ ها انتخاب کنم. توی گوگل سرچ کردم که گسترش نیوز سایت جهان ف رود رو به من معرف کرد و بسیار ادمهای خوب و با قیمت مناسب کار من رو انجام دادند.

  • رضا جمالی ارسالی در

    بسیار ممنون ازینکه شرکت جهان فرود را بما معرفی کردید و اینکه کار راپل داشتیم و پ یچ و رولپلاک سنگ نما بود که من از طریق گ سترش نیوز سایت جهان فرود رو پیدا کردم و تونستم تمام سنگ ها را محکم سازی کنم.

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...