|
کدخبر: 126828

قیمت خرید خانه در تهرانپارس

تهرانپارس یکی از محله‌های معروف در شرق و شمال شرق تهران است که در منطقه ۴ شهرداری قرار دارد. این محله یکی از محله‌های پرطرفدار شهر تهران است و افراد زیادی متقاضی خرید آپارتمان و سرمایه گداری در امر مسکن در تمامی مناطق تهرانپارس با بودجه‌های مختلف هستند.

این محله از شرق به خیابان سلطانی، از غرب به بزرگراه باقری، از جنوب به خیابان دماوند و از شمال به بزرگراه زین‌الدین محدود می‌شود، همچنین بلوار شاهد (بلوار پروین) این محله را به تهرانپارس شرقی و تهرانپارس غربی تقسیم کرده‌ است. این محله با گلشن، جوادیه تهرانپارس، حکیمیه، استخر و نارمک مجاور است. از خیابان‌ها و میادین مهم تهرانپارس می‌توان به بلوار آیت الله خوشوقت (تیرانداز)، بلوار شاهد (پروین)، فلکه قمر بنی‌هاشم ( فلکه اول تهرانپارس )، چهار راه اشراق (فلکه دوم تهرانپارس)، فلکه سجادیه (فلکه سوم تهرانپارس) و خیابان ناهیدی ( جشنواره ) اشاره کرد.

تهرانپارس به سبک خیابان ‌کشی مدرن و چهار میدان اصلی‌اش معروف است و بافت آن اغلب آپارتمان‌های نوساز و خانه‌های ویلایی است. این محله یکی از محله‌های پرطرفدار شهر تهران است و افراد زیادی متقاضی خرید آپارتمان و سرمایه گداری در امر مسکن در تمامی مناطق تهرانپارس با بودجه‌های مختلف هستند. سطح قیمت خرید آپارتمان در تهرانپارس متوسط رو به بالاست و در محدوده متری ۱۴ میلیون تومان تا متری ۴۵ میلیون تومان قرار می‌گیرد.

 

 

منبع: خبرآنلاین

ارسال نظر