|

بخوانید :

کدخبر: 212059

فروش اقساطی کوییک تحویل فوری بدون ضامن در سایا خودرو

مزایای شرکت در طرح‌های فروش اقساطی خودرو به قدری است که در اوضاع پر تورم اقتصادی کشور ما، همواره بهترین راه‌حل ماشین‌دار شدن محسوب می‌شود.

در این میان، محصولات سایپا با عنوان دومین شرکت خودروساز وطنی به سبب کیفیت ساخت و محدوده قیمت مناسب، طرفداران بی‌شمار دارد.

طرفدارانی که مدت‌هاست صدایشان از سوی شرکت تولیدکننده شنیده نمی‌شود و هیچ طرحی برای فروش اقساطی کوییک، ساینا، تیبا، پراید و دیگر تولیدات ازسوی سایپا ارایه نمی‌شود.

در این میان برخی مجموعه‌های معتبر و باسابقه در بازار خودرو که سرآمد آن‌ها سایاخودرو است، نظر به درخواست مکرر مشتریان و با هدف احترام به سلیقه خریدار، طرح‌های فروش اقساطی سایپا، ایران خودرو، بهمن موتور، کرمان موتور و دیگر کمپانی‌های خودروساز ایرانی را در دستور کار قرار داده‌اند و شرایط صاحب خودرو شدن را برای مشتری ایرانی تسهیل کرده‌اند.

مزایای خرید اقساطی خودرو

کوییک

خرید اقساطی خودرو مزایای بسیاری به همراه دارد که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم:

 • قدرت انتخاب بیشتر

اگر شما مجبور باشید اقدام به خرید نقدی خودرو کنید و سرمایه کافی هم در اختیار نداشته باشید، نهایتا قادر خواهید بود یک پراید کارکرده مدل قدیمی را بردارید که احتمالا به سبب استهلاک، اکنون مصرف سوخت بالایی دارد، آلایندگی‌اش زیاد است و زود به زود پایتان را به تعمیرگاه باز می‌کند.

اما شما با همین شرایط مالی، اگر امکان خرید قسطی برایتان مهیا باشد، می‌توانید در طرح فروش اقساطی کوییک، ساینا یا تیبا شرکت کنید. بنابراین گزینه‌های بیشتری در طرح‌های اقساطی مقابل شما قرار خواهد گرفت که می‌توانید از میان آن‌ها انتخاب کنید.  

 • کاهش هزینه‌های جانبی

وقتی قرار باشد خرید نقدی شما به توان جیبتان محدود شود، اصلا بعید نیست که مجبور شوید خودرویی را بردارید که کارکرده باشد. خودروهای کارکرده هم ظاهرا همه خوب و سالمند. چون فروشنده پیش از اینکه خودرویش را عرضه کند، دستی به سر و رویش کشیده که ظاهر آن دل خریدار را ببرد، اما بعدا صدای عیب و نقص‌هایش یکی یکی در می‌آید.

با شرکت در طرح‌های فروش اقساطی کوییک، ساینا، دنا پلاس، ۲۰۷ جدید و دیگر خودروهایی که از توان فنی و کیفیت ساخت خوبی برخوردارند، از هزینه‌های جانبی می‌کاهید.

این خودروها مصرف سوخت معقول و بهینه‌ای دارند و شما چون خودروی صفر خریداری می‌کنید تا مدت‌ها از خدمات پس از فروش کمپانی‌ها برخوردار می‌شوید. بنابراین می‌توانید در طرح‌های فروش اقساطی خودرو، فقط به اقساطتان فکر کنید و دغدغه مالی از بابت نگهداری ماشین نداشته باشید.

 • هدفمندی هزینه‌ها با پرداخت اقساط

اگر شما در طرح‌های فروش اقساطی کوییک، ساینا، تیبا و ... شرکت کنید، طبق قرارداد ملزم می‌شوید که در موعد مقرر اقدام به پرداخت قسط ماشین جدید نمایید. این شیوه زمان‌بندی پرداخت اقساط، سبب می‌شود برای درآمدتان برنامه‌ریزی کنید، هزینه‌ها را هدفمند کنید، مخارج اضافه را خط بزنید و برای هر بخش از هزینه‌های زندگی، بودجه‌ای در نظر بگیرید. رسیدن به انضباط مالی، یکی از مهم‌ترین مزایای خریدهای اقساطی است.

 • سرمایه‌گذاری بلند مدت

انتخاب یک خودروی صفر مدرن در اقتصاد تورم‌زای ما که روز به روز از ارزش پول آن کاسته می‌شود، یک سرمایه گذاری بلند مدت است. شما اگر امروز با x میلیون تومان در طرح فروش اقساطی کوییک شرکت کنید، سال دیگر قیمت خودروی شما x به اضافه تورم موجود شده است.

 یعنی شما یک خودرو را خریداری کرده‌اید، یک‌سال هم از آن سواری گرفته‌اید، اما به جای این که از ارزش مالی آن کاسته شود، گران‌تر هم شده است. بنابراین به خرید خودرو می‌توان به چشم یک سرمایه گذاری بلند مدت هم نگاه کرد.

 • وارد نشدن فشار مالی به معیشت خانواده

یکی از مهم‌ترین مزایای طرح‌های اقساطی این است که فرد کمترین فشار مالی را تحمل کند و معیشت خانواده‌اش دچار آسیب نشود. اگر مجموعه‌ای برای فروش اقساطی کوییک، پژو، ساینا، دنا، تیبا و دیگر خودروها شرایط را به نحوی بر شما سخت گرفت که تمام طول ماه، اضطراب موعد بازپرداخت اقساط را داشته باشید و در زندگی با مشکلات مالی عدیده مواجه شوید، این معامله به صلاح نخواهد بود.

مجموعه‌هایی مانند سایاخودرو، پیش از تنظیم قرارداد تمام وجوه زندگی اقتصادی خریدار را می‌سنجند تا طرحی را پیش پایش بگذارند که لذت خرید اقساطی را تجربه کند. بنابراین، این مزیت خرید اقساطی خودرو تا حد زیادی بستگی به انتخاب مجموعه‌ای دارد که با آن وارد معامله می‌شوید.

مزایای خودرو کوییک

کوییک۱

یکی از محصولات پرطرفدار سایپا که دل بسیاری از جوانان را برده و برای خانم‌ها هم یک ماشین جمع و جور و خوش‌دست محسوب می‌شود، کوییک است.

طرح‌های فروش اقساطی کوییک، همانند طرح‌های عرضه تیبا و ساینا همواره طرفداران فراوان دارد. مزایای این خودرو سبب شده است که کوییک نه تنها رقیب جدی ساینا و تیبا باشد، بلکه با تولیدات دیگر کارخانه‌های خودروساز در این محدوده قیمتی هم رقابت کند.

 • طراحی ظاهری و داخلی کوییک

طراحی ظاهری کوییک با محصولات قبلی سایپا نظیر ساینا و تیبا متفاوت است. ظاهر کوییک مدرن است و طراحی داخلی آن نیز زیبا و مناسب ارزیابی می‌شود. به‌طور کلی از آنجایی که سایپا در تولید کوییک اتفاق جدیدی را رقم زده است و از آن کپی‌برداری‌های ناشیانه محصولات از روی هم در طراحی این خودرو خبری نیست، باید به خریدار حق داد که از طرح‌های فروش اقساطی کوییک، استقبال کند.

 • امکانات رفاهی متعدد

سایپا امکانات رفاهی متعددی برای کوییک در نظر گرفته است که باید آن را یکی از مهم‌ترین مزایای این خودرو در نظر گرفت. با توجه به محدوده قیمتی که این خودرو در ان قرار گرفته است، خرید اقساطی کوییک به‌صرفه به‌نظر می‌رسد.

 • توان فنی مناسب

کوییک با توجه به جثه‌ای که دارد، از شتاب و سرعت خوبی برخوردار است و مصرف سوخت آن نیز کم است. تجربه کاربری مالکان این خودرو هم می‌گوید که اگر سرویس دوره‌ای ان به موقع انجام شود، هیچ دردسری برای راننده نخواهد داشت.

برای خرید اقساطی کوییک به کجا مراجعه کنیم؟

در شرایطی که پس‌انداز کردن در کشور ما به سختی انجام می‌شود و با توجه به اینکه درآمدها سال‌هاست قطره‌چکانی بالا می‌رود، اما هزینه‌ها با شیب تند، سیر صعودی طی می‌کنند، نمی‌توان برای شرکت در طرح فروش اقساطی کوییک به هر مجموعه‌ای اعتماد کرد.

اگرچه یافتن مجموعه‌ای معتبر که به مفاد قرارداد متعهد باشد و مشتری‌مداری را سرلوحه کار خود قرار دهد، بسیار دشوار است، اما ما در این مطلب یک پیشنهاد ویژه برای شما داریم.

برای خرید محصولات سایپا نظیر خرید اقساطی کوییک آر، کوییک معمولی، تیبا ۲، ساینا و انواع مدل‌های پراید و نیز خرید به شکل قسطی تولیدات دیگر خودروسازان وطنی می‌توانید روی سایاخودرو حساب کنید.

سایا خودرو سالهاست که همه تلاش خود را به کار بسته است تا با ایجاد بستری مناسب، امکان ماشین‌دار شدن همه افرادی که قصد خرید خودرو دارند را فراهم کند.

شرایط ویژه‌ای که این مجموعه برای مشتریان خود در نظر می‌گیرد در سراسر کشور زبانزد است و امروزه در بازار خودرو و بین کسانی که علاقمند به خرید اقساطی و تعویض خودرو با خودروهای جدید و مدرن هستند، کسی نیست کا نام سایا خودرو را نشنیده باشد.

 این مجموعه در راستای احترام به سلیقه کاربران و با توجه به درخواست مکرر مشتریان خود در جدیدترین طرحی که با شرایطی شگفت‌انگیز ارائه کرده، امکان فروش اقساطی کوییک را به‌وجود آورده است.

شرایط سایا خودرو برای فروش اقساطی کوییک

کوییک۲

سایا خودرو، کوییک را با شرایط زیر به هموطنان سراسر کشور عرضه می‌کند:

 • خرید کوییک با کمترین پیش‌پرداخت

با هر میزان سرمایه‌ای که دارید برای خرید اقساطی خودرو می‌توانید پای میز معامله با سایا خودرو بنشینید. مبلغ پیش پرداخت و رقم اقساط کاملا با توجه به بودجه و درآمد شما تنظیم خواهد شد. بنابراین ماشین‌دار شدن برای اقشار متوسط رو به پایین جامعه دیگر یک رویا نیست.

 • تحویل فوری کوییک

با شرکت در طرح فروش اقساطی کوییک، خودرو خریداری شده را به صورت فوری و آنی تحویل خواهید گرفت و یک خرید اقساطی دلچسب را تجربه می کنید.

 • مشاوره رایگان پیش از خرید

همه ما دلمان می‌خواهد پیش از انجام تصمیم‌های مالی بزرگ یک نفر باشد که راه و چاه را نشانمان دهد تا بهترین انتخاب را داشته باشیم. مدیران سایاخودرو این خدمت را به صورت رایگان به مشتریان خود ارائه می‌دهند. بنابراین توصیه می‌شود پیش از شرکت در طرح فروش اقساطی کوییک حتما از نظرات سازنده کارشناسان مجرب این مجموعه استفاده کنید.

 • خرید اقساطی کوییک با قیمت واقعی

سایا خودرو معروف است به این که قیمت خودروهایی که به صورت اقساطی ارایه می‌دهد از قیمت نقدی برخی مراکز، ارزان‌تر است. اگر به دنبال مجموعه‌ای می‌گردید که قیمت خودروهایش واقعی باشد و خبری از حباب‌های ساختگی نباشد، سایاخودرو یک انتخاب مطمئن است.

 • ثبت سند کوییک به نام خریدار

پس از عقد قرارداد در طرح فروش اقساطی کوییک و انجام روال معمول اداری و تعویض پلاک، سند خودرو به نام شما ثبت و به شما تحویل داده خواهد شد.

کلام آخر

خرید اقساطی خودرو با توجه به شرایط اقتصادی کشور ما راه‌حلی منطقی برای ماشین‌دار شدن است که مزایای متعددی برای سطح معیشت خریدار خواهد داشت. سایا خودرو به عنوان مجموعه‌ای مطمئن و شناخته شده در بازار خودرو که صدها معامله موفق بدون ثبت حتی یک مورد نارضایتی را در کارنامه ثبت کرده است، امکان فروش اقساطی کوییک را به عنوان جدیدترین طرح عرضه اقسطی ماشین در دستور کار قرار داده است. برای شرکت در این طرح، اطلاع از جزییات و دریافت مشاوره رایگان پیش از خرید اقساطی کوییک می‌توانید همه روزه در ساعات اداری با مراکز فروش این مجموعه تماس حاصل نمایید.

 

نویسنده: رپورتاژ

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...