|
کدخبر: 176104

پوست کروکدیل کار دست صاحب این خودرو داد! + تصاویر

بسیاری از خودروهای لوکس و سطح بالا طیف وسیعی از گزینه‌های شخصی‌سازی و آپشن های جذاب را ارائه می‌کنند. با این وجود برخی خریداران به مراکز متفرقه مراجعه می‌کنند تا آپشن های بیشتری را انتخاب کنند.

این رولزرویس فانتومی که مشاهده می‌کنید توسط مقامات ایتالیایی و به خاطر استفاده از چرم کروکدیل در کابین توقیف شده است.

اگرچه این اولین باری نیست که شاهد استفاده از متریال کمیاب و نادر در رولزرویس فانتوم هستیم اما هرگز چیزی شبیه این را ندیده بودیم. درست نقطه مقابل چرم کروکدیل پوشش‌های چرم هرمس و چوب هاوایی کوا وجود دارند که استفاده از آن‌ها کاملاً قانونی است.

شایعاتی درباره ورود این خودرو از روسیه به ایتالیا منتشر شده است. هنوز این مسئله مشخص نشده اما گفته شده فانتوم موردبحث در راه حضور در یک نمایندگی خاص در رم بوده تا به یک مشتری متمول فروخته شود. متأسفانه خودرو بیش از حد خاص بوده و توقیف شده است.

واضح است که کابین جدید این خودرو توسط شرکتی متفرقه نصب شده و توسط رولزرویس نیز تائید نشده است. جدای از کیفیت و فینیش ضعیف، کروکدیل جزو گونه‌های کمیاب و محافظت شده طبقه بندی شده است.

برخلاف باور عموم، تولید وسایل از چرم کروکدیل و تمساح می‌تواند به‌صورت قانونی انجام شود. این کار نیازمند دریافت مجوزهای لازم در ۱۶۰ کشور از جمله ایتالیا است. اگرچه فعلاً مشخص نیست رأی دادگاه درباره این خودرو چه خواهد بود اما شاید مالک با جریمه‌های سنگین روبرو شده و نهایتاً مجبور به حذف این پوشش از کابین شود.

اطلاعات چندانی از این ماجرا در دست نیست اما قطعاً پوشش فابریک کارخانه وضعیت بسیار بهتری دارد. این‌طور نیست؟

۱-رولزرویس-فانتوم2

۱-رولزرویس-فانتومی

منبع: پدال

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...