|
کدخبر: 162385

توضیحات سایپا درباره آتش گرفتن خودروی شاهین

بعد از انتشار فیلم آتش سوزی خودروی شاهین در فضای مجازی، پیگیری این موضوع انجام شد.

قبل نوروز، سایپا اقدام به تحویل خودرو شاهین کرد و تعدادی از این خودرو روانه بازار شد.

بعد از آن، این خودرو با قیمت های عجیب و غریب در بازار به فروش رفت و حاشیه‌هایی هم برای آن ایجاد شد. بعد این حاشیه ها، امروز صبح تصاویری از خودرو شاهین آتش گرفته منتشر شد و باعث شد که همچنان حواشی این خودرو ادامه داشته باشد.

آتشسوزی-شاهین

معاون کیفیت سایپا اعلام کرد که آتش سوزی خودرو شاهین ناشی از عامل بیرونی بوده است.

آنطور که سایپا اعلام کرده خودرو هنوز در اختیار نمایندگی بوده و تحویل مشتری نشده بوده است.

جبلی جوان معاون کیفیت سایپا در خصوص سانحه آتش سوزی بخشی از یک دستگاه خودرو شاهین گفت: بررسی‌های اولیه نشان می دهد به احتمال زیاد عوامل جانبی و خارج از سیستم‌های خودرو منجر به این اتفاق شده ولی جزئیات بیشتر پیرامون این اتفاق، پس از بررسی های کامل تر اعلام خواهد شد.

جوان با بیان اینکه خوشبختانه این حادثه هیچ گونه آسیب جانی به همراه نداشته است، افزود: این خودرو در اختیار نمایندگی بوده و هنوز به مشتری تحویل داده نشده است.

جبلی جوان افزود: روزانه تعداد زیادی خودرو شاهین به مشتریان محترم تحویل می‌شود و براساس گزارش‌ها رضایت مشتریان از شاهین بسیار بالاست، لذا مجدداً تاکید می‌کنیم که این اتفاق مربوط به طراحی و یا موضوعات کیفی خودرو نیست و عوامل جانبی باعث بروز این حادثه شده است.

حال با توجه به اینکه این خودرو به تازگی تولید و طراحی شده، انتظار می‌رود این خودرو از توان خوبی برخوردار باشد و شاهد حوادث جاده‌ای همچون پراید نباشیم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
 • اسکندر کاظمی ارسالی در

  باسلام وخسته نباشی، خواهشمند است این نظر رو به مسئولین سایپا برسانید بخاطر رضای خداوند نسبت به بازنگری موتور شاهین تجدید نظر نمایید

 • محسن ارسالی در

  فقط دروغ
  ۱۶۰ به ۲۷۰
  حالا ات ش
  ....خدا به خیر کنه

 • محمدی ارسالی در

  خواهشن اینقدر با احساسات مردم بازی نکنید اگه کسی خرید میکند با دلخوشی وبدبختی این پول رو تهیه میکند تا یه وسیله ای که دوست دارد یا در توانش هست خریداری کند لطفا کمی انصاف داشته باشید واقعا تا کجا می خواهید بتازونید این همه مرگ ومیر شما را به خودتان نمیاورد کمی از اخرت بترسید واینقدر مردم رو اذیت نکنید

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...