|
کدخبر: 145870

به احتمال زیاد خودرو در بورس عرضه می‌شود

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: به احتمال زیاد خودرو در بورس عرضه می‌شود و ناچاریم که این کار را انجام دهیم و ما پیگیر این موضوع هستیم و به زودی اتفاق خواهد افتاد.

خودرو به احتمال زیاد خودرو در بورس عرضه می‌شود

جبار کوچکی نژاد عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: زمانی که خودرو وارد بازار بورس شود، نرخ واقعی خودرو به مردم معرفی و همچنین بازار خودرو تنظیم خواهد شد.

جبار کوچکی نژاد با اشاره به افزایش نرخ خودرو در بازار اظهارکرد: بنده معتقدم که در بازار خودرو دلالی وجود دارد و تنها راه‌حل رفع مشکلات بازار خودرو آن است که خودرو وارد بورس شود.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی ادامه داد: زمانی که خودرو وارد بازار بورس شود، نرخ واقعی خودرو به مردم معرفی و همچنین بازار خودرو تنظیم خواهد شد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در صورتی که خودرو وارد بازار بورس شود، قطعاً نرخ خودرو شفاف تر می‌شود و بسیاری از مشکلات این بازار حل و فصل خواهد شد.

کوچکی نژاد بیان کرد: به احتمال زیاد خودرو در بورس عرضه می‌شود و ناچاریم که این کار را انجام دهیم و ما پیگیر این موضوع هستیم و به زودی اتفاق خواهد افتاد.

منبع: بازار
  • ناشناس ارسالی در

    نماینده های عزیز خادمان ملت انوقت چطوری شاسی بلنداتونو تحویل میگیرین یه خورده سخ ت میشه ها حتما راهکاری براش درنظربگیرین

ارسال نظر