|
کدخبر: 156899

خوش بویی کار دست سارق بدشانس داد! + عکس

سارق حرفه ای در بازار تهران مغازه های ادکلن فروشی را هدف سرقت قرار داد.

حوادث خوش بویی کار دست سارق بدشانس داد! + عکس

سرهنگ "دوستعلی جلیلیان سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری تهران گفت: در پی وقوع سرقت از مغازه عطر و ادکلن در بازار بررسی موضوع در دستور کار تیم عملیات کلانتری ۱۱۳ بازار قرار گرفت.

سرقت از مغازه عطرفروشی در بازار تهران

وی عنوان کرد: ماموران پلیس تحقیقات گسترده ای را در این زمینه آغاز کرده تا اینکه متوجه شدند فردی قصد فروش مقادیری اموال مسروقه را به یک مالخر دارد.

سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری تهران با اشاره به هماهنگی های قضائی، ادامه داد: تیم عملیات پلیس با حضور در محل موردنظر متهم را هنگامی که قصد فروش این اموال را داشت، دستگیر و به اداره پلیس منتقل کردند.

این مقام انتظامی اظهار کرد: متهم در تحقیقات های فنی و پلیسی، لب به اعتراف گشوده و پرده از راز ۳ سرقت ادکلن های گرانقیمت از مغازه های بازار پرده برداشت و با بازرسی از مخفیگاه متهم ۱۴۰ عدد ادکلن گران قیمت به ارزش تقریبی یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال کشف شد.

توصیه پلیسی

سرهنگ جلیلیان با بیان اینکه مال باختگان این پرونده شناسایی و متهم با دستور مقام قضائی روانه زندان شد، ابراز کرد: مغازه داران حتما پس از قفل شیشه های سکوریت مغازه از درب های فلزی نیز استفاده کرده تا مجرمان در رسیدن به اهداف شومشان ناکام بمانند

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...