|
کدخبر: 319948

فال روزانه/طالع بینی/فال قهوه

فال روزانه ۱۸ بهمن / آینده شما چگونه خواهد بود؟

همراهان عزیز، این مطلب صرفا جنبه سرگرمی دارد.

جامعه فال روزانه ۱۸ بهمن / آینده شما چگونه خواهد بود؟

در مطلب زیر می توانید فال روزانه خود را مشاهده کنید. این مطلب صرفا جنبه سرگرمی دارد.

فال روزانه متولدین فروردین

امروز یک نفر بی آن که اصلا انتظارش را داشته باشید به دیدن شما خواهد آمد و به احتمال زیاد هم به این دلیل به دیدارتان می آید که به حمایت و احساس آرامشی که از جانب شما دریافت می کند به شدت نیاز دارد. حتی اگر لیست کارهایی که امروز باید انجام دهید خیلی طولانی است و یا اگر قصد داشته اید امروز را فقط به خودتان اختصاص داده و استراحت کنید، این شخص را از خود نرانید. خیالتان راحت باشد، بعد از صحبت با این شخص برای رسیدگی به کارهایی که قصد داشته اید انجام دهید هم به اندازه ی کافی وقت خواهید داشت. اگر احساس خستگی و کسالت می کنید به تعطیلات چند روزه بروید. گاهی دست به کارهایی می زنید که نسنجیده است، بهتر است از تجربه های گذشته بهره بجویید و از آنها درسهای خوبی بگیرید در غیر اینصورت خطاهای گذشته دوباره تکرار خواهند شد. ورزش را فراموش نکنید یادتان باشد در همه تصمیم گیری‌ها همسر و فرزندان خود را در الویت قرار دهید.

فال روزانه دقیق متولدین اردیبهشت

امروز دوست دارید در مورد برنامه هایی که دارید با خانواده و نزدیکان خود صحبت کرده و یا حتی در برنامه ریزی هایتان از آنها کمک بگیرید. اگر تنها زندگی نمی کنید حتما با هم خانه های خود در مورد این موضوع صحبت کنید. این کار علاوه بر این که به شما کمک خواهد کرد تا نقشه ها و برنامه های بهتر و کاملتری داشته باشید، به محکم تر شدن روابطتان نیز کمک کرده و احساس نزدیکی بیشتری بین شما به وجود خواهد آورد. یک نفر از دوستانتان به کمک شما نیاز دارد اما خجالت می کشد موضوع را با شما در میان بگذارد. اگر خودتان متوجه این موضوع شدید منتظر نمانید و برای کمک به او پیش قدم شوید. احتمالا تصمیم‌هایتان به خاطر شرایطی غیر قابل انتظار و پیش بینی نشده لغو می شوند ممکن است یکی از دوستان و آشنایان از شما انتظار مساعدت و یاری داشته باشد. حالا زمان مناسبی برای تفریح و گردش نیست شما چاره ای ندارید جز این که زمان بیشتری را به امور کاری یا تحصیلی اختصاص بدهید.

فال روزانه متولدین خرداد

فال-روز

اگر چیزی دارد آزارتان می دهد بهتر است در مورد آن با مادرتان و یا یک نفر دیگر که از خودتان بزرگتر است و به اندازه ی کافی با او احساس راحتی می کنید، حرف بزنید. ما همیشه و در هر مرحله ای از زندگیمان هم که قرار داشته باشیم به یک حامی و هدایت کننده نیاز داریم که به ما این احساس را بدهد که یک نفر هست که حواسش به ماست و در صورت نیاز در کنارمان خواهد بود و خوب چه کسی بهتر از مادر خودمان؟! البته این را هم فراموش نکنید که سپاس گزاری خود را نسبت به این شخص نشان دهید. تا جای ممکن کارها را با زور و عجله پیش نبرید، شما زمان زیادی در اختیاردارید و می توانید طی آن کارهایتان را بهتر و با حوصله و صبر بیشتری سروسامان دهید.با وجود پیشرفت‌هایی که اخیرا شاهد بوده‌اید باز هم احساس می کنید کنترل امور را در دست ندارید. مقصر اصلی خودتان هستید.کمی با خودتان مهربانتر باشید.

فال روزانه متولدین تیر

اگر چیزی دارد آزارتان می دهد بهتر است در مورد آن با مادرتان و یا یک نفر دیگر که از خودتان بزرگتر است و به اندازه ی کافی با او احساس راحتی می کنید، حرف بزنید. ما همیشه و در هر مرحله ای از زندگیمان هم که قرار داشته باشیم به یک حامی و هدایت کننده نیاز داریم که به ما این احساس را بدهد که یک نفر هست که حواسش به ماست و در صورت نیاز در کنارمان خواهد بود و خوب چه کسی بهتر از مادر خودمان؟! البته این را هم فراموش نکنید که سپاس گزاری خود را نسبت به این شخص نشان دهید. مساله‌ای که برای شما بی‌اهمیت است برای طرف مقابلتان بسیار مهم است.بهتر است همین حالا به حرف‌هایش گوش کنید.از جایی که انتظارش را ندارید هدیه یا پولی به دستتان می‌رسد که بسیار برایتان خوشایند است.خواب بدی که دیده‌اید، خوب تعبیر کنید و بد به دلتان راه ندهید، صدقه دادن می‌تواند بلا را از شما دور کند، بیهوده روحتان را پریشان نکنید.

فال روزانه متولدین مرداد

امروز حتما به هر ترتیبی که شده است زمانی را برای خودتان کنار بگذارید و به نیازهای روحی و عاطفی خود رسیدگی کنید. به اندازه ی کافی برای تنهایی و خلوت خود وقت گذاشته و بقیه زمانتان را در کنار شخصی که دوست دارید بگذرانید. اگر احساس می کنید که او نسبت به نیازهای شما بی تفاوت است به جای این که چهره در هم بکشید بهتر است در مورد این موضوعبا او صحبت کنید. مطمئن باشید خود او هم از شنیده هایش تعجب خواهد کرد و باور نمی کند که ناخواسته شما را تا این حد از خود ناراحت کرده باشد. کسی سعی دارد شما را از تصمیمی که گرفته‌اید باز دارد به تحلیل‌های او گوش کنید و در نهایت خودتان تصمیم مقتضی را بگیرید. جریان‌هایی در اطرافتان می گذرد که باید خودتان را با آن‌ هماهنگ کنید. گاهی برخی مسائل را باید نادیده گرفت و همه را نباید زیر ذره‌بین گذاشت. مراقب باشید تا با قضاوت یکطرفه آتش یک اختلاف کوچک را شعله‌ور نکنید.

فال روزانه متولدین شهریور

فال-روز۲

امروز برای شما روز بسیار خوبی برای خلق یک اثر هنری خواهد بود. شما به طور ذاتی شخصی هنرمند هستید که گاهی این استعدادهای خود را نادیده گرفته و حتی فراموش می کنید. لذتی که شما از خلق هنر می برید غیر قابل وصف است و طی زمانی که مشغول انجام این کار هستید میزان زیادی از فشار و استرسی که این اواخر به شما وارد شده است را فراموش خواهید کرد. اگر با کسی برای انجام کاری قراری گذاشته اید تمام سعی خود را بکنید تا به موقع سر این قرار حاضر شوید؛ در غیر این صورت طرف مقابلتان فکر خواهد کرد که برای او ارزش قائل نیستید. قرار نیست همه مثل شما فکر کنند. مطمئن باشید شما نمی توانید به تنهایی دیگران را تغییر بدهید. اگر حرف حقّی دارید با شجاعت تمام و در کمال آرامش مطرح و از آن دفاع کنید. اشکال کار اینجاست که شما تکلیف خودتان را نمی دانید و بر سر دوراهی هستید. بهتر است با کسی که به قضاوتش اطمینان دارید صلاح و مشورت کنید.

فال روزانه متولدین مهر

امروز حتما کمی وقت صرف کرده و برای یکی از دوستان و یا عزیزانی که دور از شما زندگی می کند یک هدیه، نامه و یا حداقل یک پیام محبت آمیز بفرستید. این کار برای شما هزینه ی چندانی به همراه نخواهد داشت، اما هم خودتان از انجام آن لذت برده و هم طرف مقابلتان را بسیار خوشحال خواهید کرد، مخصوصا اگر شخص دریافت کننده انتظار چنین کاری را از طرف شما نداشته باشد. در محل کارتان سعی کنید با دقتی بیشتر از همیشه کارهایتان را انجام دهید، چون چشم های مقامات مافوقتان به شما دوخته شده اند و با دیدن تلاشتان ممکن است برنامه هایی برای ترفیع رتبه و یا افزایش حقوقتان برای شما در نظر بگیرند. شما فردی بسیار دوست داشتنی هستید و خودتان بهتر از دیگران می دانید که چه اشتباهی کرده‌اید، با قبول نکردن اشتباهتان هر روز خودتان را بیشتر درگیر می کنید، شما درسی را یاد گرفته اید که برای همیشه روشی را که ملکه ذهن خود کرده بودید تغییر می دهد، مسیری را که تغییر کرده به درستی درک کنید یادتان باشد در همیشه بر یک پاشنه نمی چرخد.

فال روزانه متولدین آبان

امروز روز بسیار خوبی برای عملی کردن ایده های خلاقانه ای که در سر دارید خواهد بود. اگر دوست دارید یک کار هنری انجام دهید هم امروز می تواند فرصت خوبی برای انجام این کار باشد. اگر متأهل و دارای فرزند هستید سعی کنید بچه هایتان را نیز در انجام این فعالیت با خود شریک کنید. شاید با دخالت های آنها نتیجه به آن خوبی که انتظار داشته اید نشود، اما گذشته از کمکی که به پرورش خلاقیت آنها کرده اید، زمانی را هم به فرزندان خود اختصاص داده و به آنها ثابت کرده اید که برایتان مهم هستند. وقتی در انجام کاری به خواسته خود نمی رسید، نگذارید نا امیدی و عصبانیت مشکلات بزرگتری برایتان ایجاد کند. نا خواسته برای خود محدودیت‌هایی قائل شده‌اید که از ترس‌ها یا خاطرات گذشته‌تان سرچشمه گرفته‌اند. از گذشته‌ها بگذرید و در حال لذت بردن از امروز برای فردا برنامه ریزی کنید، به زور متوسل نشوید.

فال روزانه متولدین آذر

فال-روز۳

امروز صبح شاید کمی کسل و بی حوصله باشید و احساس تنهایی کنید، اما اگر روزتان را با یک موسیقی شاد و پرانرژی آغاز کنید به یکباره خواهید دید که باتری هایتان شارژ شده اند و آماده اید تا روزتان را با انرژی تمام آغاز کنید. موسیقی به شما اجازه می دهد که با دنیای درون خود ارتباط برقرار کنید و به همین دلیل هم گاهی حتی از ساعت ها مکالمه و مشاوره اثرگذارتر است. امروز با عشقتان قرار دارید و چه در ابتدای این رابطه باشید و چه مدت ها از شروع عشقتان گذشته باشد قصد دارید طرف مقابلتان را تحت تأثیر قرار دهید. دو خبر از راه دور به دستتان خواهید رسید. با موجی از توقعات از جانب دیگران روبرو خواهید شد، سعی کنید آنچه که هستید باشید نه آنچه که دیگران توقع دارند. اگر احساس می کنید دیگران چیزهایی از شما پنهان می کنند نگران نباشید، همه چیز در کوتاه مدت برملا خواهد شد، هرگونه عجله در تصمیم گیری در این خصوص شما را با مشکل بزرگ تری روبرو خواهد کرد.

فال روزانه متولدین دی

امروز روز بسیار خوبی برای خرید کردن خواهد بود. شما توانایی فوق العاده ای در انتخاب بهترین اجناس با کمترین قیمت ممکن در اختیار دارید و به نفعتان است که اگر چیزی لازم دارید همین امروز برای خریدن آن اقدام کنید. قبل از خرید رفتن نگاهی به تبلیغات مختلف انداخته و ببینید کدام مغازه ها و مراکز خرید روی اجناس خود تخفیف زده اند. فقط مواظب باشید چیزهایی که واقعا لازم ندارید را نخرید و فقط  روی لیست خریدتان تمرکز کنید و بودجه ای که در اختیار دارید را در نظر داشته باشید. در مورد مطلبی با اینکه حق با شماست بهتر است بیش از این اصرار نکنید که نتیجه معکوس خواهد داد، حرفتان را بزنید و تصمیم گیری را به دیگران واگذار کنید. اگر در حق کسی بدی کرده اید توقع گذشت و خوبی نداشته باشید. در کارتان گره ای افتاده، شما این روزها زود از کوره در می روید و لب به شکایت می گشایید کمی آرام تر رفتار کنید.

فال روزانه متولدین بهمن

امروز به احتمال زیاد سرتان حسابی شلوغ خواهد بود و حتی اگر کار چندانی برای انجام دادن نداشته باشید هم خودتان یک لیست بلندبالا برای خودتان تهیه خواهید کرد. خوشبختانه شما امروز انرژی زیادی را در وجود خود احساس می کنید و این انرژی به شما انگیزه می دهد تا خودتان به دنبال انجام کارهایی بروید که تا همین دیروز از آنها فراری بوده و انجام دادن آنها را پشت گوش می انداخته اید. بهتر است تمام روزتان را به کار کردن نگذرانید و وقتی را هم به تفریح و استراحت اختصاص بدهید، در غیر این صورت فردا تمام روز خسته و بی حوصله خواهید بود. امکان پیشرفت های مالی برایتان وجود دارد پس کارها را با دلشوره انجام ندهید زیرا باعث عقب افتادن امور می شوید. آرام باشید کسی پشت سر شما وجود دارد و شما را به جلو تشویق می کند. از مسافری خبرهای خوب می شنوید، او به خواسته دلش می رسد و خیال شما هم راحت می شود. قبل از امضای قراردادی حتما اطلاعات لازم را جمع آوری کنید.

فال روزانه متولدین اسفند

چرا امروز به خودتان کمی استراحت نمی دهید؟! شما آنقدر کار کرده اید که حالا بتوانید با خیال راحت به خودتان اجازه بدهید که تعطیلات آخر هفته تان را از همین امروز شروع کنید! همه ی ما نیاز داریم که هر از گاهی به خودمان مرخصی بدهیم و روزمان را همان طوری که خودمان دلمان می خواهد بگذرانیم. اگر کارهایی دارید که واقعا نمی توانید آنها را به روز دیگری موکول کنید ساعات آغازین روز را به آنها اختصاص داده و بقیه روزتان را به تفریح و استراحت بگذرانید. به آنچه دارید قانع هستید. این اواخر گاهی چنان از لحاظ مالی تحت فشار قرار گرفته‌اید که عنان صبر و تحمل را از دست داده‌اید، بجای دست روی دست گذاشتن، راه تازه ای را امتحان کنید. با اندک سخن درشتی آزرده خاطر می شوید و دوستان، باید دائم مراعات حال شما را بکنند. بهتر است در رفتارتان تغییری ایجاد کنید.

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها