|
کدخبر: 318279

فال روزانه/طالع بینی/فال قهوه

فال روزانه ۲۸ دی / خبر خوب برای متولین این ماه

همراهان عزیز این مطلب صرفا جنبه سرگرمی دارد.

جامعه فال روزانه ۲۸ دی / خبر خوب برای متولین این ماه

در مطلب زیر می توانید فال روزانه خود را مشاهده کنید. این مطلب صرفا جنبه سرگرمی دارد.

فال روزانه فردا متولدین فروردین ماه

امروز ممکن است حقیقت به شدت شما را اذیت کند ، اما حقیقت چیزی است که بیشتر از هر چیز دیگری باید تازه و آشکار شود. شما به طور کامل از چیزهایی که ازشان دوری می کردید آگاهی دارید. باید خیلی حواستان را جمع کنید! برای اینکه اکنون اگر آنی و بدون فکر تصمیم گیری کنید صدمات جبران ناپذیری می بینید. خشم خود را بروز ندهید ، برای اینکه قبل از اینکه بفهمید چه قدمی باید بردارید ، صحبت کردن در مورد ناراحتی ها ، فشار و بحران را قبل از موقع آشکار کند.

فال روزانه فردا متولدین اردیبهشت ماه

شما انقدر روی نقش خود در جامعه و یا فعالیت های کاری خود فوکوس کرده اید که چشم اندازهای بزرگتری را از دست داده اید. الان زمان این نیست که به جای فکر کردن به زمان حال به فکر آینده بوده و دیدگاه های خود را تغییر دهید. البته شما هنوز مجبورید که با وظایف و مسئولیت هایتان روبرو شوید ، اما می توانید به طور هم زمان با توجه کردن به رویاها و آرزوهای قدیمی که به خاطر کارتان آنها را کنار گذاشته بودید ، این کار را انجام دهید.

فال روزانه فردا متولدین خرداد ماه

شما می خواهید روی ابرها معلق بوده و به فک فرار کردن از دنیای مادی افتاده اید. شاید نظر شما در مورد مدینه فاضله رفتن به جزایر جنوبی و یا شاید فقط افروختن آتش و خواندن داستان های و رمان های خوب باشد! شما هنوز در حال برنامه ریزی کردن برای نقشه های خود هستید ، ولی اتفاقات پیرامونتان بهتان یادآوری می کند که مسئولیت هایی نیز دارید. نجات و رهایی زمانی حاصل می شود که به جای دوری کردن از این مسئولیت ها حتما آنها را انجام دهید.

فال روزانه فردا متولدین تیر ماه

فال

امروز باد تازه ای به زندگی تان می وزد ، که فراتر از هوشایری و آگاهی تان است. الان زمان مناسبی برای اجرا کردن ایده هایتان نیست ، شما الان باید آنها را به مراحل بالاتر برسانید. اما شاید کمی دلتنگ چیزهای باشید که پشت سر گذاشته اید. یادتان باشد اگر بفهمید که احساس کردن آینده چقدر مفیدتر است ، دیگر دلتان برای گذشته تنگ نمی شود!

فال روزانه فردا متولدین مرداد ماه

هم اکنون پیدا کردن راه های جدید برای ارتباط برقرار کردن با دیگران- چه از نظر شغلی و چه در زندگی شخصی- برای شما اهمیت ویژه ای یافته است. اهیمت این مساله همچنان به قوت خودش باقی است ، اما شما کم کم نسبت به نوع ارتباط هایتان بی توجه شده اید. با توجه به ورود خورشید به هشتمین خانه تان ، یعنی خانه صمیمیت ، بهتان پیشنهاد می کنیم در حالیکه در جستجوی معنای عمیق تری برای تمام کارهایی که قبلا انجام داده اید هستید ، بر روی کارهایی که قبلا پایه ریزی کرده بودید کار کنید.

فال روزانه فردا متولدین شهریور ماه

شما به خاطر کارهایی که پیش رویتان دارید زیاد خوشبین نیستید ، اما این دلیل برای نگرانی بهتان نمی دهد. شما خودتان را به دست سرنوشت سپرده و تسلیم شده اید! باوجود اینکه تغییراتی که در راهند اموری غیر قابل اجتناب هستند ، اما شما بالاخره می توانید تغییراتی در آنها بدهید. اگر به جای اینکه تلاش کنید همه کارهایتان را یکباره انجام دهید ، در برنامه هایتان تغییراتی بدهید خیلی راحت تر خواهید بود.

فال روزانه فردا متولدین مهر ماه

امروز مادامی که دیدگاه و نگرش خود را از دست نداده باشید روز خوبی برای شما از نظر خانواده و خویشاوندان خواهد بود. شما به تصمیم آخرتان اطمینان دارید ، اما باید شور و اشتیاقتان را به نهایت خود برسانید. نسبت به نیازهای خود لجوج و خودسر نباشید ، اگر محیطی ایجاد کنید که دیگران هم بتوانند خواسته هایشان را بگویند ، می فهمید که چیزهای بسیار متفاوتی در این دنیا وجود دارد. اگر شما مشتاق باشید که به حرف های دوستان تان گوش دهید ، آنها نیز چیزهای خیلی زیادی راجع به زندگی بهتان می آموزند.

فال روزانه فردا متولدین آبان ماه

شما امروز اگر احساسات تان را با واقعیت تطبیق ندهید ، زیاد احساس خوبی نخواهید داشت! شما اغلب فقط تا اندازه ای احساسات و علایقتان را مجزا می کنید که از ناراحتی و نارضایتی اجتناب کنید. باوجود این امروز آرزوهای برآروده نشده تان سربرآورده اند و شما نمی توانید آنها را زیر قالیچه پنهان کنید!! حتی اگر حقیقت طوری نیست که شما دلتان بخواهد ، ولی آن را از خودتان پنهان نکنید!

فال روزانه فردا متولدین آذر ماه

فال-روز۳

باوجود اینکه امروز احساسات شما تقریبا در معرض دید هستند ، شما نمی توانید با راحتی آنها را به عملی قاطعانه تبدیل کنید. حس و حال شما خیلی سریع تغییر می کند ، هر فکری که در سرتان می پرورانید به وجود آورنده حرکت و جنبشی می شود که با عمل قبلی شما سراسر متفاوت است. اگرچه شخصی شما را تحت فشار قرار می دهد که سریع تر یک تصمیم ثابت بگیرید ، اما الان اصلا این کار لازم نیست. دو روز صبر کنید ، این بهتان کمک می کند که امکان گرفتن عاقلانه ترین تصمیمات را داشته باشید.

فال روزانه فردا متولدین دی ماه

این روزها احساسات جدید در وجود شما غلیان می کنند و تبدیل به آگاهی می شوند ، اما شما شاید قادر نباشید احساسات خود را به کسانی که اطراف تان هستند بشناسانید. بحث در این نیست که می خواهید این مساله مثل راز سرپوشیده باقی بماند ، بلکه موضوع فقط این است که شما نمی توانید لغات مناسبی برای بیان کردن احساسات تان و برای تاثیر گذار بودن پیدا کنید. تا جایی که می توانید اصلا هیچ قضاوتی نکنید. هرقدر که به خودتان و دیگران کمتر سخت بگیرید ، در هفته هایی که پیش رو دارید راحت تر خواهید بود.

فال روزانه فردا متولدین بهمن ماه

به تنهایی شناور شدن در دریای خروشان احساساتتان امروز کاری با صفا و خوش به نظر می رسد ، اما هر بار که شما احساس رضایت می کنید ، یکدفعه افکار غیر قابل پیش بینی از راه می رسند و شما را از خیال واهی بیدار می کنند. هرچه که روز جلو می رود ، شما آگاه می شوید که حوادث واقعی در زندگی روزانه تان بر خیالات و رویاها ارجحیت دارند. برگشتن به سوی زندگی واقعی برای شما کار راحتی نیست ، اما این کاری است که انجام دادنش واقعا لازم است.

فال روزانه فردا متولدین اسفند ماه

امروز شما قادر هستید نقس موثر خود را حفظ کرده و کارهای سازنده ای که دیروز آغاز کرده بودید را ادامه دهید ، اما اگر بخواهید بیش از اندازه مسئولیت قبول کنید و یا اگر بخواهید به امیال خود میدان دهید ، لزوما باید به استعدادها و توانایی های خود توجه کنید. امروز فکر کردن در مورد یک موضوع قبل از اینکه آن را با صدای بلند به زبان بیاورید امری حیاتی است. خویشتن داری کار راحتی نیست ، اما اگر کمی آرام تر نباشید ، واقعه ای غیرمنتظره شما را در نیمه راه متوقف خواهد کرد.

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها