|

بخوانید :

کدخبر: 287854

عامل جنایت بازار تهران دستگیر شد

رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری عامل جنایت در بازار تهران خبر داد و گفت: دلیل قتل اختلاف مالی بود.

جامعه عامل جنایت بازار تهران دستگیر شد

سرهنگ کارآگاه " علی ولیپور گودرزی " افزود: بهمن ماه سال جاری قتل مرد جوانی در حوالی بازار تهران، به تیمی مجرب از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی گزارش داده شد.

وی با بیان اینکه محل جنایت در یک کارگاه تولیدی رخ داده بود، افزود: با اعزام پلیس به محل حادثه، تیم کارآگاهان با جسد مرد جوانی مواجه شدند که از ناحیه قفسه سینه هدف یک ضربه چاقو قرار گرفته و به قتل رسیده بود.

این مقام انتظامی گفت: کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی متوجه شدند، دوست مقتول دست به این جنایت زده و پس از ارتکاب جرم به مکانی نامعلوم متواری شده است.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ افزود: کارآگاهان اداره دهم پس از کشف این سرنخ مهم، مخفیگاه قاتل را در جنوب تهران شناسایی کردند و با هماهنگی‌های لازم با مرجع قضائی وی را در یک عملیات منسجم دستگیر کردند.

وی گفت: متهم در تحقیقات ابتدایی صراحتا به قتل دوست خود در کارگاه تولیدی در بازار تهران اعتراف و عنوان کرد به دلیل اختلاف مالی ۱۰۰ میلیون ریالی دست به این جنایت زده است.

سرهنگ ولیپور گودرزی گفت: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی متهم برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

منبع: خبرگزاری صدا و سیما

ارسال نظر

 

در حال بارگزاری ...