|
کدخبر: 286850

اتوبوس های جدید در راه پایتخت

سرپرست شرکت واحد اتوبوسرانی تهران گفت: همزمان با ایام الله ۲۲ بهمن و چهل و چهارمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، ۱۷۴ دستگاه اتوبوس جدید به چرخه خدمات رسانی اضافه خواهند شد.

مهدی علیزاده سرپرست شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با تاکید بر اهمیت تقویت ناوگان اتوبوسرانی و جلب رضایت هر چه بیشتر شهروندان گرامی، اظهار کرد: این اتوبوس های نو که مراحل پلاک گذاری آن هنوز به اتمام نرسیده است به جهت تکریم مردم افتخار آفرین پایتخت و به برکت یوم الله ۲۲ بهمن، همزمان با این روز مبارک وارد خطوط اتوبوسرانی شده و در ۲۲ روز ابتدایی ورود به چرخه ناوگان به صورت رایگان خدمات رسانی می کنند و در ادامه نیز به عنوان ناوگان تازه نفس در خدمت شهروندان گرامی خواهند بود.

وی همچنین بر اراده جدی برای خریداری و تامین اتوبوس های جدید در کنار تعمیر و نوسازی ناوگان موجود تاکید کرد و افزود: از اولویت های مهم و سیاست های اصلی مدیریت شهری پایتخت این است که با رویکرد جهادی با شتاب به سمت شرایط مطلوب و مورد رضایت شهروندان گرامی حرکت کند.

شایان ذکر است؛ مراحل پلاک گذاری این اتوبوس ها با همکاری پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در حال پیگیری بوده و طی روزهای آینده انجام خواهد شد.

منبع: برنا

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها