|

بخوانید :

کدخبر: 277772

ضایعات شهرداری در بورس کالا به فروش می‌رسد

معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران از فروش ضایعات شهرداری تهران برای اولین بار در بورس کالا خبر داد.

جامعه ضایعات شهرداری در بورس کالا به فروش می‌رسد

لطف اله فروزنده در جلسه شورای مدیران حوزه معاونت مالی گفت: شهرداری تهران در نظر دارد برای اولین بار ضایعات آهنی خود را با همکاری شرکت سرمایه گذاری شهر در بورس کالا به فروش برساند و با توجه به انجام مقدمات لازم به زودی ضایعات از طریق بورس با قیمت واقعی و شفاف به فروش می‌رسد.

فروزنده با بیان اینکه ضایعات شهرداری تهران در مجموع رقم قابل توجهی است، اظهارکرد: عرضه ضایعات در بورس کالا را از ضایعات آهن شروع کرده‌ایم و در نظر داریم تا به فروش سایر ضایعات تسری بخشیم و هر چیزی را که قابلیت عرضه در بورس کالا را داشته باشد، در راستای شفافیت در بورس عرضه می کنیم.

معاون شهردار تهران در ادامه با اشاره به برنامه های معاونت مالی و اقتصاد شهری در سال جاری گفت: طراحی اوراق گام، تهیه و ارائه لیست املاک مناطق، پیگیری و ارائه گزارش در خصوص مطالبات شهرداری تهران از دولت، تهاتر املاک با مناطق و... از جمله برنامه های عملیاتی معاونت مالی و اقتصاد شهری در سال جاری است.

معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران در ادامه در خصوص انتقال نمایشگاه‌ها به شهرآفتاب افزود:  شهرداری تهران توسعه شهرآفتاب را در دستور کار قرار داده است و ما معتقدیم با توجه به مصوبه شورای اسلامی شهر تهران بهترین مرکز برای برگزاری نمایشگاه‌ها مجموعه شهرآفتاب است.

وی افزود: در حال رایزنی با دولت و مسئولان مربوطه هستیم تا جهت گیری به این سمت باشد و بتوانیم از ظرفیت شهرآفتاب برای برگزاری نمایشگاه‌ها استفاده کنیم.

بنا براعلام روابط عمومی معاونت مالی و اقتصاد شهری، معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران گفت: شهرآفتاب علاوه بر برگزاری نمایشگاه، ظرفیت‌های دیگری  از جمله در حوزه های گمرک نیز دارد که می توان بیش از پیش از این مهم در راستای پیشبرد اهداف مدیریت شهری بهره برد.

منبع: ايسنا

ارسال نظر

 

در حال بارگزاری ...