|

بخوانید :

کدخبر: 213462

بی اعتنایی سنگین وزیر بهداشت به مجلس

نماینده خمینی‌شهر در مجلس با اشاره به نامه تعدادی از نمایندگان بهداشت به وزیر بهداشت جهت پاسخگویی درباره واکسن کرونا و حضور در کمیسیون بهداشت گفت:‌آقای عین‌اللهی به این نامه بی‌توجهی کرده و در جلسه کمیسیون حاضر نشد.

جامعه بی اعتنایی سنگین وزیر بهداشت به مجلس

 حجت‌الاسلام محمدتقی نقدعلی نماینده خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی امروز (سه‌شنبه ۱۱ آبان) در جلسه علنی مجلس و در تذکری اظهار داشت:‌تعدادی از نمایندگان مجلس سه سوال از وزیر بهداشت در مورد واکسن کرونا پرسیدند.

وی افزود:‌این سه سوال عبارت است از ۱- نتایج تحقیق ۸۰ میلیون دز واکسن بر مبنای جنس و نوع واکسن ۲- دلایل تزریق واکسن به افراد زیر ۱۸ سال بر اساس کدام مطالعات بوده است ۳- رئیس‌جمهور فرموده‌اند واکسن باید اغنایی باشد آیا وزارت بهداشت در این زمینه اقدامی انجام داده است.

نماینده خمینی‌شهر در مجلس تصریح کرد: قرار بود که جلسه‌ای از سوی وزیر بهداشت با طراحان این سوال برپا شود اما برپا نشده است آیا می‌توانیم بنشینیم و شاهد عدم پاسخگویی وزیر بهداشت به نماینگان مجلس باشیم.

محمدباقر قالیباف ر ئیس مجلس در پاسخ به تذکر نقدعلی گفت:‌اگر رئیس هر کمیسیون از وزرا دعوتی به منظور حضور در کمیسیون‌ها داشته باشد آن وزرا بایستی حتما در آن نشست حضور پیدا کنند.

وی افزود:‌وزرا مکلف هستند که در کمیسیون‌های مجلس حضور داشته باشند و وزیر بهداشت هم بایستی دعوت کمیسیون بهداشت را پذیرفته و در این کمیسیون حضور پیدا کند.

 

 


 

منبع: تسنیم

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...