|
کدخبر: 212190

پیام مهم دولت به مجلس درباره رتبه بندی معلمان

دولت پایبندی خود به اجرای لایحه رتبه‌بندی معلمان را تنها طبق منابع پیش‌بینی شده نه بیشتر از ان اعلام کرده است.

دولت نسبت به افزایش بار مالی ناشی از اجرای نظام رتبه بندی معلمان هشدار داده است. دولت به رییس مجلس پیام‌هایی داده که از افزایش بار مالی و تغییر در لایحه رتبه بندی معلمان جلوگیری شود. در همین رابطه، رئیس سازمان برنامه و بودجه از مجلس خواسته است، نظام رتبه‌بندی فرهنگیان طبق لایحه دولت اعمال شود، چون در لایحه منابع به اندازه پیش‌بینی شده است و اگر بیش از این در نظر گرفته شود به خلق پول، استقراض و هزینه سنگین به قشر‌های دیگر منجر خواهد شد.

همچنین معاون امور مجلس رئیس جمهور با تأکید بر اینکه دولت به موضوع رتبه‌بندی و لایحه پایبند است، گفت: اگر در مجلس موضوعاتی اضافه شود بار مالی آن چند برابر و مشکلات ایجاد خواهد شد.

لایحه رتبه‌بندی معلمان هم‌اکنون توسط مجلس در حال بررسی است و تا کنون نمایندگان با ماده (۳) لایحه موافقت کرده‌اند و بر این اساس معلمان براساس شایستگی‌های عمومی، تخصصی و حرفه‌ای، تجربیات و عملکرد رقابتی خود در رتبه‌های پنج‌گانه به ترتیب آموزشیار معلم، مربی معلم، استادیار معلم، دانشیار معلم و استاد معلم قرار می‌گیرند.

 

منبع: جامعه
  • معلم ارسالی در

    آخرشم بعد از 200 ماه 200 هزار تومان به ح قوق معلمان اضافه میکنن و 200 هزار بار در 200 هزار رسانه داخلی و خارجی و مجازی و زیرخاکی و.... اعلام میکنن که 55 درصد به حقوق معلمان اضافه کردیم و کل ملت رو سر م ا خراب میکنن و تمام.

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...