|
کدخبر: 200222

سامانه جدید برای دریافت مجوز تردد بین شهری

به دلیل بالا بودن مراجعات،فعالیت سامانه درخواست صدور مجوز تردد مختل شده که با دستور استاندار تهران سایت جدید از روز چهارشنبه (۲۴ شهریور) سامانه ای جدید راه اندازی می شود.

جامعه سامانه جدید برای دریافت مجوز تردد بین شهری

معاون امنیتی و انتظامی استانداری تهران گفت:به دلیل بالا بودن مراجعات،فعالیت سامانه درخواست صدور مجوز تردد مختل شده که با دستور استاندار تهران سایت جدید از روز چهارشنبه (۲۴ شهریور) سامانه ای جدید راه اندازی می شود.

حمیدرضا گودرزی درباره مجوزهای تردد بین شهری روز دوشنبه به خبرنگاران گفت:حجم مراجعات به فرمانداری تهران برای دریافت مجوز تردد خیلی زیاد است. در میان شهرستان‌ها هم در فرمانداری پاکدشت شش ماهی است که به صورت پایلوت در نظر گرفته شده است و اگر همشهریان به فرمانداری پاکدشت مراجعه کنند، سامانه صدور پروانه در پاکدشت باز است و خدمات می دهد.

وی، گفت: سامانه نزدیک به شش ماه است که فعال شده اما سامانه تهران به دلیل شلوغی جمعیت و مراجعات بالا دچار اختلال شده است، این سامانه را  فرمانداری تهران راه اندازی کرد، ولی چون حجم مراجعات زیاد بود متاسفانه سامانه از مدار خود خارج شده است.

گودرزی در این باره افزود: با دستوری که استاندار تهران در جلسه ستاد کرونای استان و شهرستان دادند، سامانه جدید برای پس فردا آماده کار خواهد شد و مردم می‌توانند به نشانی taradodtehran.com وارد سامانه شوند و مجوز خود را دریافت کنند.

وی تصریح کرد: البته مجوزی هم که صادر می‌شود مشخصا به پلاک‌های خودرو داده می شود چرا که دوربین‌ها پلاک‌ها را ثبت می‌کنند و جریمه صادر می‌شود برای همین این مجوزرها، برای پلاک صادر می‌شود و این مجوزها هم در سیستم ثبت می‌شود و مردم می توانند مجوز را از سایت پرینت بگیرند و به نیروهای انتظامی در مسیر تردد خود در صورت نیاز نشان دهند.

منبع: ایرنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...