|
کدخبر: 163697

دستگیری عامل انتشار هجوم مردم به یک مرغداری

رئیس پلیس فتای سیستان و بلوچستان از شناسایی و دستگیری عامل انتشار کلیپ غیر واقعی حمله شهروندان به یک مرغداری در فضای مجازی خبر داد.

جامعه دستگیری عامل انتشار هجوم مردم به یک مرغداری

رئیس پلیس فتا سیستان و بلوچستان از شناسایی و دستگیری عامل انتشار کلیپ غیر واقعی حمله شهروندان به یک مرغداری در فضای مجازی خبر داد.

سرهنگ حسن کیخا رئیس پلیس فتای سیستان و بلوچستان با اشاره به انتشار کلیپی در فضای مجازی مبنی بر اینکه در پی افزایش نرخ مرغ و کمبود آن تعدادی از شهروندان در شهرستان نیکشهر به یک مرغداری هجوم برده بودند گفت: با اقدامات فنی صورت گرفته و هماهنگی قضائی با دادستان شهرستان نیکشهر موضوع شناسایی و دستگیری عامل انتشار کلیپ در دستور کار پلیس فتا قرار گرفته که فرد مورد نظر دستگیر و به اتهام تشویش اذهان عمومی به مرجع قضایی معرفی شد.

او افزود: یکی از اولویت‌های پلیس، ارتقای امنیت روانی جامعه است لذا افرادی که به هر ترتیب بخواهند این امنیت را به مخاطره بیندازند، قطعا با برخورد جدی پلیس مواجه خواهند شد و تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.

رئیس پلیس فتای استان سیستان و بلوچستان به گفته‌ها و اظهارات صاحب مرغداری در کلیپ منتشر شده در فضای مجازی اشاره کرد و افزود: ماجرای شلوغی ارتباطی به سرقت مرغ نداشته و افراد با پرداخت وجه اقدام به خریداری مرغ از محل کرده‌اند.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...