|
کدخبر: 135197

زورگیران آزادراه تهران-شمال در دام پلیس

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از شناسایی ۳ عامل زورگیری و قمه‌کشی در آزاد راه تهران- شمال خبر داد و گفت: متهمان در کمتر از ۴۸ساعت در مخفیگاهشان دستگیر شدند.

از اعلام روز دوشنبه پلیس تهران بزرگ، سرهنگ «سعید راستی» اظهارکرد: در پی انتشار و باز نشر کلیپی در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی با عنوان زورگیری و قمه‌کشی در آزادراه تهران-شمال که در آن ۳ سرنشین یک دستگاه خودرو پراید، با قدرت نمایی با استفاده از سلاح سرد، سرنشینان یک دستگاه خودرو ۲۰۶ را تهدید کرده بودند؛ بررسی موضوع بلافاصله در دستور کار مأموران مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه در بررسی‌های اولیه و استعلام پلاک انتظامی خودرو متهمان مشخص شد، پلاک انتظامی نصب شده متعلق به خودرو پراید نیست و شماره انتظامی جعلی است، گفت: در شاخه دیگری از تحقیقات پلیسی ماموران پلیس موفق شدند هویت واقعی متهمان و مخفیگاه آنها را در حوالی شهر قدس شناسایی کنند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس و دستور دستگیری متهمان اخذ شد، گفت: روز گذشته ۲۵ آبان ماه تیمی از ماموران این مرکز به مخفیگاه متهمان اعزام و موفق شدند هر سه آنها را دستگیر و در بازرسی از محل چند قبضه سلاح سرد نیز کشف کنند.

سرهنگ راستی عنوان کرد: متهمان پس از انتقال به پلیس امنیت در بازجویی‌های اولیه به جرم ارتکابی اعتراف و علت آن را خودنمایی و ایجاد مزاحمت عنوان کردند.

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران در پایان خاطرنشان کرد: هر سه متهم در کمتر از ۴۸ ساعت دستگیر و از سوی مرجع قضائی روانه زندان شدند.

منبع: ایرنا

ارسال نظر