|
کدخبر: 123262

اخلال گران نظم عمومی بدانند این هشدار اخر است!

فرمانده انتظامی تهران بزرگ از برخورد شدید با اراذل و اوباش خبر داد.

جامعه اخلال گران نظم عمومی بدانند این هشدار اخر است!

سردار حسین رحیمی در حاشیه اجرای طرح برخورد با اراذل و اوباش منطقه تهرانپارس از که صبح امروز آغاز شده، گفت: یکی از مطالبات همیشگی مردم از نیروی انتظامی برخورد جدی، قاطع و قانونی با افرادی است که امنیت عمومی جامعه را دچار خدشه می‌کنند.

وی با بیان اینکه اراذل و اوباش از جمله افرادی هستند که امنیت را در تفرجگاه‌ها، فضاهای عمومی، خیابان‌ها و... به مخاطره انداخته و از مردم سلب کرده‌اند، گفت: همانطور که پیش از این اعلام کرده بودیم، پلیس برخورد سختی با این دسته از افراد خواهد کرد، چراکه اجازه نخواهیم داد تا اوباشگران امنیت مردم و جامعه را خدشه دار کنند.

رحیمی با اشاره به اجرای طرح برخورد با اراذل و اوباش در محله تهرانپارس اظهارکرد: امروز این طرح در این محله در حال اجراست و حاصل روزها کار اطلاعاتی ازسوی همکاران من است. طرح‌های دیگری نیز در سراسر تهران اجرا خواهد شد و من به تمام اوباشگران و اراذل هشدار می‌دهم که برخورد پلیس اینبار به مراتب سخت‌تر از دفعات قبلی خواهد بود و ما اجازه عرض اندام به آنان نخواهیم داد.

فرمانده انتظام تهران بزرگ با بیان اینکه همکاری خوبی میان پلیس و دستگاه قضایی در اجرای این طرح وجود دارد، گفـت: پلیس در برابر اراذل و اوباش کوتاه نخواهد آمد. از مردم نیز می‌خواهیم که بدون ترس از افشای اطلاعات خود اقدامات اراذل و اوباش را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

طرح برخورد با اراذل و اوباش صبح امروز در شرق تهران و محله تهرانپارس اجرا شد.

منبع: ايسنا
  • ناشناس ارسالی در

    منظورشون از اراذل و اوباش چی میتونه باشه،که اینقدر اصرار به برخورد میکنن؟
    نکنه دارن ملت رو پیشاپیش میترسونن که هیچکس از دست گرانی و اوضاع خراب اقتصادی صداش درنیاد

  • ناشناس ارسالی در

    اگر اقتداری وجود داشت که این جماعت سابقه دار نمیشدن

ارسال نظر