|
کدخبر: 122081

مدیرکل آموزش وپرورش لرستان:

عامل کرونایی شدن دانش آموزان حضور در مدرسه نیست!

مدیرکل آموزش و پرورش لرستان اظهار کرد: رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان اعلام کرد که بیماران کرونایی شهرستان سلسله هیچ ارتباطی با بازگشایی مدارس ندارند.

جامعه عامل کرونایی شدن دانش آموزان حضور در مدرسه نیست!

علیرضا نخعی گفت: دکتر نیکبخت در این جلسه اظهار داشت که زمان ثبت ابتلای این افراد از ابتدای شهریور تاکنون است و بروز علائم کرونا و اعلام نتیجه آزمایش با این مدت کوتاه یک هفته‌ای بازگشایی مدارس تناسبی ندارد.

علیرضا نخعی در ادامه افزود: در بررسی‌های دقیق‌تر از فهرست اعلامی مبتلایان معلوم شد که تنها یک دختر دانش آموز پایه چهارم ابتدایی از مدرسه روستایی حضرت زینب (س) در روز یکشنبه گذشته جهت دریافت کتاب به مدرسه مراجعه داشته است.

وی خاطرنشان کرد: بارها اعلام کرده ایم که اولویت اصلی ما در بازگشایی مدارس و آموزش حضوری به دانش آموزان، تضمین سلامت آنان است و دستورالعمل بهداشتی به طور دقیق رعایت می‌شود و در این خصوص در ارتباط و تعامل مستمر با دانشگاه علوم پزشکی استان هستیم و با اعمال نظارت کامل چنانچه مدرسه‌ای در مناطق پرخطر امکان اجرا و رعایت پروتکل های بهداشتی را نداشته باشد تا زمان حصول اطمینان از سلامت دانش آموزان، آموزش آن مدرسه به صورت غیرحضوری خواهد بود و در این رابطه در شهرستان سلسله نیز در هفته گذشته تنها تعداد معدودی از مدارس یعنی کمتر از ۱۰ درصد آموزشگاههای این شهرستان آموزش حضوری داشتند.

منبع: ایسنا
  • فاطمه ارسالی در

    کرونا خود به خود رفته اونجا جالبه

ارسال نظر