|
کدخبر: 147892

تحقیق و تفحص از بورس کلید خورد

عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: جهت بررسی رانتها و مفاسد رخ داده و حمایت از حقوق سهامداران، طرح تحقیق و تفحص از سازمان بورس با امضای ۵۰ نماینده تدوین و در کمیسیون اقتصادی تصویب و بزودی در جلسه علنی مطرح می‌شود.

بورس تحقیق و تفحص از بورس کلید خورد

حجت الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به شرایط و وضعیت بورس، اظهار داشت: متوسط زیان سهامداران در بورس به ۵۰درصد رسیده و کسانی که اوایل تابستان وارد بورس شدند، حتی تا ۷۰ درصد سرمایه‌شان آب رفته است.

وی با بیان اینکه چه کسی پاسخگوی نابودی سرمایه مردم است؟ ادامه داد: ‌کنترل بورس دست دولت است اما احساس مسئولیت ندارد که همین مسئله باعث نگرانی است.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه باید بورس مستقل شده و دولت نتواند هر طور خواست یکه تازی کند، افزود: ‌در این راستا تدوین طرح استقلال بورس از دولت را آغاز کرده‌ایم.

حجت الاسلام موسوی لارگانی تصریح کرد: همچنین جهت روشن شدن وقایع رخ داده در بورس، بررسی رانتها و مفاسد رخ داده و حمایت از حقوق سهامداران طرح تحقیق و تفحص از بورس هم با امضای ۵۰نماینده تدوین و در کمیسیون اقتصادی تصویب و بزودی در جلسه علنی مطرح می‌شود.

 

منبع: تسنیم
 • م ارسالی در

  تاشمابخواهید این کارها را راست و ریست بک نید تتمه پول سهامداران پالایشی هم رفته.. واحتمالا دیگه پولی نیست که بخواهید دفاعی بکنید..همین هفته اینده..کار چهارنماد پا لایشی تمام تمام است و به صفر میرسند

 • علی ارسالی در

  بالاخره نماینده ها مرد شدن ......فکر کنم گارانتی دژ پسند تمام شده

 • ناشناس ارسالی در

  به آقای ناصر موسوی بگید.
  شعار نده< br /> برو بزار باد بیاد
  هرچی ما رو حساب کردی ؛ خودتی

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...