|
کدخبر: 147088

ارزش پالایشی یکم امروز چقدر شد؟

امروز ۲۲ دی ۹۹ در حالی که پالایشی‌ها بازار را سبز آغاز کردند، اما در نهایت در بازه قرمز به کار خود پایان دادند تا ارزش پالایش یکم نیز با ۱.۳۸ درصد کاهش نسبت به روز قبل در بازه قرمز رنگ به کار خود پایان دهد.

بورس ارزش پالایشی یکم امروز چقدر شد؟

در حالی که در روز گذشته نمادهای پالایشی روز سبزی را پشت سر گذاشتند انتظار می‌رفت که این سبزپوشی نیز در روز جاری ادامه یابد اما در پایان بازار امروز چهار نماد شپنا، شتران، شبندر و شبریز که سهام آنها در صندوق پالایشی یکم حضور دارد، در بازه قرمز رنگ و نزدیک به صف فروش به کار خود پایان دادند.

با قرمزپوشی نمادهای پالایشی، پالایشی یکم نیز امروز ۲۲ دی ۹۹ قرمز بسته شد.

امروز دوشنبه ۲۲ دی ۹۹ معاملات سهم پالایش قیمت پایانی هر واحد از پالایش یکم با اُفت ۱.۳۸ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۶ هزار و ۸۶۳ تومان معامله شد تا ارزش ۵۰۰ واحد از دومین ETF دولتی به ۳ میلیون و ۴۳۱ هزار و ۵۰۰ تومان کاهش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از پالایش یکم با اُفت ۳.۵۹ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۶ هزار و ۷۰۹ تومان معامله شد.

این در حالی است که هر واحد از این صندوق به متقاضیان به قیمت ۱۰ هزار تومان و در مجموع ۵۰۰ واحد از آن به قیمت ۵ میلیون تومان فروخته شده بود.

منبع: نبض بورس

ارسال نظر