|
کدخبر: 145428

این سهام امروز بالاترین رشد را داشت

امروز سهامداران شرکت‌های صنایع جوشکاب یزد، کشت و صنعت پیاذر و معدنی دماوند در بورس و معامله‌گران شرکت‌های کشاورزی و دامپروری ملارد شیر، افرانت و صنایع چوب خزر کاسپین در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

بورس این سهام امروز بالاترین رشد را داشت

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار بورس با رشد یک هزار و ۳۲۸واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و ۳۵۵هزار و ۴۷۵واحد به کار خود پایان داد و بیش از ۹میلیارد و ۷۲۳میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۱۰هزار و ۹۰۸میلیارد تومان در بیش از یک میلیون و ۶۹۸هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های صنایع جوشکاب یزد، کشت و صنعت پیاذر و معدنی دماوند بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های بهنوش ایران، شیمی دارویی داروپخش و داده گستر عصر نوین(های وب) بیشترین افت قیمت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله ۲میلیارد و ۸۵۱میلیون ورقه به‌ارزش ۵هزار و ۹۵۰میلیارد تومان در ۸۶۹هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۸۷واحد رشد کرد و در ارتفاع ۱۹هزار و ۳۱۰واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های کشاورزی و دامپروری ملارد شیر، افرانت و صنایع چوب خزر کاسپین بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های شیر پگاه آذربایجان شرقی، بیمه اتکایی ایرانیان و سیمان لار سبزوار بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

منبع: تسنیم

ارسال نظر