|
کدخبر: 135334

جهانگیری: مقابل بدهکاران بانکی کوتاه نمی ‌آییم

معاون اول رییس جمهور گفت: در برابر کسانی که پول بانک را گرفتند و برای بازگرداندن آن گردن کلفتی می‌کنند به هیچ وجه کوتاه نمی‌آییم.

اسحاق جهانگیری در جمع مدیران ارشد شبکه بانکی، افزود: دو گروه پول بانک را برنمی گردانند گروه اول تولیدکنندگانی که در شرایطی مانند تحریم‌ها با مشکلات متعددی مواجه شدند که باید به این دسته کمک کرد، اما با کسانی که از تسهیلات بانکی استفاده‌های لازم را کردند، اما برای بازگرداندن پول بانک مقاومت و گردن کلفتی می‌کنند باید برخورد کرد.

وی اضافه کرد: کسی که تسهیلاتی را از بانک اخذ می‌کند باید پول بانک را برگرداند و نباید از موضع گردن کلفتی وارد شود.

مدیرعامل یکی از بانک ها نیز در این نشست گفت: تا علیه دسته بدهکاران گردن کلفت اقدام می‌کنیم از چند جا نامه می‌زنند که فلانی تولیدکننده است و با او مدارا کنید.

همچنین عبدالناصر همتی، ریس کل بانک مرکزی خطاب به معاون اول رییس جمهور با بیان اینکه زور این گردن کلفت‌ها از ما بیشتر است، گفت: البته در این مدت با همکاری مجموعه‌ها و نهادهای مختلف توانستیم طلب نظام بانکی را از یک سری از بدهکاران بزرگ وصول کنیم.

 

منبع: خبرگزاری صدا و سیما
  • م.م ارسالی در

    آقای جهانگیری خودتان که ام الفساد هستید که ان شاا... به زباله دان تاریخ خواهید پ یوست .....

  • مه آفرید امیرخسروی ارسالی در

    از پدری کشاورز-لوله کشی بی سواد تا مجتمع تجاری اوپال سعادت آباد تنها با تفکر و م وسسه فرشتگان
    
مجتبی مقیم امانی و پسر تازه به دوران رسیده اش علیرضا مقیم ا مانی رو سرچ کنید.

فقط بالای ۳۰ فقره سند بنام خودش در سعادت آباد تهران دارد بغیر از اسنادی که بنام پسر و همسرش و وابستگا ن افراد ذی نفوذ در دستگاههای مختلف بعنوا ن رشوه انتقال داده ، حسابهای بانکی خود ر ا در داخل کشور خالی و به ارز و سکه تبدیل کرده و در خارج از کشور و در کانادا با پ ول مردم سرمایه گذاری کرده است.
    این در حالی است که برادرانش دارای زندگی متو سط رو به پایین می باشند؟!!!

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...