|
کدخبر: 193332

وزیر احتمالی نفت چه پیشنهادی داد؟

نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی از بررسی برنامه و صلاحیت وزیر پیشنهادی نفت در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.

انرژی وزیر احتمالی نفت چه پیشنهادی داد؟

محمد خدابخشی با اشاره به حضور وزیر پیشنهادی نفت در جلسه این کمیسیون گفت: اوجی در اولین نشست امروز صبح این کمیسیون حضور یافت و ضمن تشریح برنامه‌ها و رویکردهای خود به سوالات نمایندگان پاسخ داد.

وی افزود: اعضای کمیسیون بر توسعه CNGها، افزایش ظرفیت پالایشگاه‌ها، افزایش سرمایه‌گذاری مرتبط با نفت در داخل کشور، تعیین تکلیف میادین مشترک با کشورهای همجوار به جهت صیانت از حقوق ملت ایران و گازرسانی به روستاهای واقع در مناطق صعب‌العبور و محروم صرف نظر از هزینه هر انشعاب و ضرورت هدف گذاری کمی در برنامه ها تاکید کردند.

خدابخشی ادامه داد: اوجی نیز در این جلسه در تشریح سوابق و برنامه های خود به استفاده از مدیران کارآمد و فساد ستیز تاکید و این وعده را به نمایندگان داد که در مقابل فساد در این وزراتخانه بایستد و با تمام توان بر روی استفاده از پتانسیل بخش خصوصی، مکانیسم تهاتر، فروش نفت و... تمرکز کند.

نماینده مردم الیگودرز در مجلس اضافه کرد: وزیر پیشنهادی نفت همچنین در این نشست قول داد، تمام میادین مشترک نفتی و گازی ایران را تعیین تکلیف کند و در ادامه به دیگر ابهامات مطرح شده در کمیسیون پاسخ داد. در مجموع فضای کمیسیون برنامه و بودجه نسبت به سوابق و برنامه های اوجی مثبت بود.

 

منبع: ایسنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...