|
کدخبر: 185433

جدول زمان ‌بندی قطع برق در مازندران برای امروز

برنامه خاموشی‌های احتمالی استان مازندران برای روز دوشنبه ۲۱ تیر توسط شرکت‌های توزیع برق مازندران و برق غرب مازندران اعلام شد.

شرکت‌های توزیع برق استان‌ها با هدف پایداری شبکه و کنترل مصرف برق در شرایط پیک مصرف با دستور مرکز کنترل شرکت توانیر خاموشی‌های مقطعی احتمالی به مدت ۱۲۰ دقیقه را تا زمان عادی شدن مصرف اعمال می‌کنند که جدول این خاموشی‌ها به صورت روزانه منتشر می‌شود.

از روز پنجشنبه ۱۷ تیر تا یکشنبه ۲۰ تیر با اعمال برنامه‌های مدیریت مصرف در مازندران خاموشی‌های برنامه‌ریزی شده اعمال نشد.

طبق اعلام شرکت توزیع برق مازندران، تکرار آدرس‌ها به منزله خاموشی احتمالی در صورت عبور از سقف پیک مصرف است و هرگونه خاموشی دیگر خارج از این برنامه به دلیل اتفاقات و رخدادهای لحظه‌ای در شبکه حادث می‌شود و مشترکین محترم می توانند آن را به اتفاقات شبکه امور به شماره ۱۲۱ اطلاع دهند.

زمان خاموشی‌های احتمالی برای مدیریت مصرف برق علاوه بر سامانه «برق من» با انتشار جدول‌هایی توسط شرکت‌های توزیع برق نیز اعلام می‌شود.

در فایل‌های PDF  زیر جدول خاموشی احتمالی تمام شهرستان‌های مازندران برای روز ۲۱ تیر اعلام شده است. برنامه خاموشی‌ شهرستان‌های زیر پوشش شرکت توزیع برق مازندران (گلوگاه تا فریدونکنار) در قالب یک فایل PDF و شهرستان‌های زیر پوشش شرکت توزیع برق غرب مازندران شامل رامسر، تنکابن، عباس‌آباد، کلاردشت، چالوس، نوشهر، نور و محمودآباد هر کدام در فایلی مجزا قابل دسترسی است.

شرکت توزیع برق مازندران (گلوگاه تا فریدونکنار)

شهرستان رامسر

شهرستان تنکابن

شهرستان عباس‌آباد

شهرستان کلاردشت

شهرستان چالوس

شهرستان نوشهر

شهرستان نور

شهرستان محمودآباد

 

منبع: ایرنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...