|
کدخبر: 328132

نگرانی های ادامه دار در مورد قیمت این ارز دیجیتال

بر اساس داده‌های سایت کوین‌مارکت‌کپ، قیمت بیت‌کوین در طول هفت روز گذشته، بیش از ۲ درصد کاهش یافته است.تحلیلگر محبوب بازار ارزهای دیجیتال به نام میلکی‌بول، در توییتی اخیراً به یک پیشرفت جالب اشاره کرده است. از دیدگاه او، در کوتاه‌مدت، چیزی نزولی به نظر نمی‌رسد و بازار در حال آماده‌سازی برای حرکت بعدی صعودی است.

این موضوع در شرایطی رخ داده که بیت‌کوین همچنان به معاملات بالای سطح حمایتی مهم خود ادامه می‌دهد و جریان صندوق‌های قابل معامله در بورس به‌طور پیاپی مثبت بوده است. این شرایط مثبت برای حامیان بازار صعودی (گاوها) به نظر می‌رسد.

تجزیه و تحلیل ای‌ام‌بی‌کریپتو (AMBCrypto) از داده‌های کریپتوکوانت نشان داد که CDD باینری بیت‌کوین سبز است، یعنی حرکات دارندگان بلندمدت در هفت روز گذشته کمتر از میانگین بوده است. با این حال، بقیه معیار‌ها بسیار نزولی به نظر می‌رسد؛ به‌عنوان مثال، سپرده خالص بیت‌کوین در صرافی‌ها در مقایسه با میانگین هفت روز گذشته بالاتر بود. نسبت سود خروجی خرج‌شده (aSORP) آن نیز قرمز بود، به این معنی که فروش بسیاری از سرمایه‌گذاران با سود همراه است که در میان بازار صعودی، می‌تواند نشان‌دهنده بازار بالا باشد.

نمودار-بیت-کوین۱

علاوه بر این، شاخص ترس و طمع بیت‌کوین در زمان انتشار این مطلب ۷۲ بود، به این معنی که بازار در مرحله طمع قرار دارد. هر زمان که معیار به این سطح برسد، تغییرات اصلاح قیمت زیاد است. با این حال، داده‌های گلسنود نشان‌دهنده شاخصی است که به پمپ قیمت اشاره می‌کند.

به نقل از کریپتو، نشانگر Pi Cycle Top بیت‌کوین مشخص کرد که قیمت بیت‌کوین در آستانه رسیدن به میانگین متحرک ۱۱۱ روزه (MA) است. بنابراین، پس از رسیدن بیت‌کوین به سطح حمایت که نشان‌دهنده پایین بودن بازار است، شانس بازگشت به بازار بالاست.

مجموع ارزش بازار جهانی ارز‌های دیجیتال در حال حاضر ۲.۵۴ تریلیون دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۰.۳۸ درصد بیشتر شده است. در حال حاضر ۵۲.۶۶ درصد کل بازار ارز‌های دیجیتال در اختیار بیت‌کوین است که ۰.۱۱ درصد کاهش روزانه را ثبت کرده است.

 

منبع: بورس نیوز

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها