|
کدخبر: 326501

جزییات قرارداد امباپه فاش شد / ستاره فرانسوی از رئال چقدر می گیرد؟

رسانه‌های فرانسوی، جزئیات قرارداد بین ستاره فرانسوی و باشگاه رئال مادرید را منتشر کردند.

اقتصاد جزییات قرارداد امباپه فاش شد / ستاره فرانسوی از رئال چقدر می گیرد؟

مدتی است که شایعات و حدس و گمان‌ها درباره آینده امبابه در حال پخش شدن هستند. قرارداد او در تابستان به پایان می‌رسد و به نظر می‌رسد او قصد دارد به تیم رئال مادرید بپیوندد. امبابه یک پیام خداحافظی احساسی را در اشتراک گذاشته و تأیید کرده است که پس از هفت سال، به یک چالش جدید وارد خواهد شد.

انتظار می‌رود که این چالش در پایتخت اسپانیا با رئال باشد و فابریزیو رومانو نیز گزارش داد که او با رئال به توافق رسیده است. ستاره فرانسوی به سانتیاگو برنابئو می‌رود تا گران ترین انتقال رایگان تاریخ باشد.

پاریسی‌ها قصد دارند با پول فروش ام‌باپه، ۴-۵ بازیکن جدید خریداری کنند. این ستاره فرانسوی که تابستان در یورو ۲۰۲۴ بازی خواهد کرد، ۱۴ جام از جمله ۶ قهرمانی فرانسه را به دست آورد.

ام‌باپه قرار است سالانه ۱۷۱ میلیون پوند در رئال مادرید دستمزد دریافت کند. البته هنوز برخی از جزئیات قرارداد او با رئال هنوز مشخص نشده است.

کیلی-امباپه

پیام ام‌باپه

من سال‌های زیادی این شانس و افتخار بزرگ را داشتم که عضوی از بزرگترین باشگاه فرانسه و یکی از بهترین باشگاه‌های جهان باشم. در کنار برخی از بهترین بازیکنان تاریخ رشد کردم و بهتر شدم. گفتن این موضوع سخت است اما فکر می‌کنم پس از هفت سال به یک چالش جدید نیاز دارم.

ام‌باپه از زمان پیوستن به موناکو، شش عنوان قهرمانی لیگ یک را با پاری سن‌ژرمن به دست آورده و در ۳۰۶ بازی ۲۵۵ گل را برای این باشگاه به ثمر رسانده است.

او هنوز هم می‌تواند با یک جام پاری سن ژرمن را ترک کند چون تیم او در فینال جام حذفی فرانسه مقابل لیون قرار است به میدان برود.

منبع: ایسنا

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها