|
کدخبر: 326420

بازگشت باشکوه بیت کوین به روند صعودی / پول به بازار سرازیر شد

به گفته تحلیلگران، برای اینکه بیت کوین بتواند اوج جدیدی را ثبت کند، باید ابتدا به بالای ۶۶ هزار دلار و ۷۰ هزار دلار برسد. در همین حال، آنها معتقدند که رکود اخیر می‌تواند آخرین افت قیمت بیت کوین باشد؛ زیرا نهنگ‌ها، کیف‌پول‌های دارای هزار تا ۱۰ هزار BTC، یک روز پیش ۱۵ هزار بیت کوین به ارزش تقریبی ۹۴۱ میلیون دلار را جمع‌آوری کرده‌اند که نشان‌دهنده اعتماد آنها به آینده این ارز دیجیتال است.

اقتصاد بازگشت باشکوه بیت کوین به روند صعودی / پول به بازار سرازیر شد

در ۲۴ ساعت گذشته، قیمت بیت کوین در چند ساعت اخیر ۲ درصد افزایش یافت و باعث بهبود بازار ارزهای دیجیتال شد. بر اساس گزارش‌ها، پس از تأیید بریک آوت به بالای خط روند نزولی ۳ روزه با استفاده از الگوهای نموداری بیت کوین، معامله‌گران پول را به بازار سرازیر کردند و قیمت بیت کوین از ۶۰،۶۳۰ دلار به ۶۲،۸۰۰ دلار بازگشته است.

الگوهای نموداری بیت کوین

 

تحلیل بیت کوین: نشانه‌ها از پایان روند نزولی قیمت BTC خبر می‌دهند!

در این میان، اندیکاتور باندهای بولینگر هم افزایش حجم معاملات را با فاصله گرفتن باندها نشان می‌دهد. قیمت بیت کوین نیز از میانگین متحرک ساده ۲۰ عبور کرده که نشان‌دهنده یک بازگشت قوی است.

در بازه زمانی پایین‌تر، ابر ایچیموکو (Ichimoku Cloud) هم نشان می‌دهد که روند برای حرکت صعودی معکوس شده است. قیمت بیت کوین بالاتر از فضای ابری حرکت کرده و ابر نیز سبز است که نشان‌دهنده عملکرد صعودی قیمت بیت کوین در روزهای آینده است.
تحلیل بیت کوین: نشانه‌ها از پایان روند نزولی قیمت BTC خبر می‌دهند!به گفته تحلیلگران، برای اینکه بیت کوین بتواند اوج جدیدی را ثبت کند، باید ابتدا به بالای ۶۶ هزار دلار و ۷۰ هزار دلار برسد. در همین حال، آنها معتقدند که رکود اخیر می‌تواند آخرین افت قیمت بیت کوین باشد؛ زیرا نهنگ‌ها، کیف‌پول‌های دارای هزار تا ۱۰ هزار BTC، یک روز پیش ۱۵ هزار بیت کوین به ارزش تقریبی ۹۴۱ میلیون دلار را جمع‌آوری کرده‌اند که نشان‌دهنده اعتماد آنها به آینده این ارز دیجیتال است.

همچنین صبح امروز به دنبال نگرانی درباره نرخ بالای بهره بانک مرکزی آمریکا و افزایش نظارت‌های امنیتی برخی از بزرگترین بازیگران صنعت ارزهای مجازی، قیمت بیت کوین کاهش یافته است.

قیمت بیت کوین یک بار دیگر به سمت پایین‌ترین حدی که طی دو ماه گذشته معامله می‌شد سیر می‌کند. بیت کوین در اواخر آوریل تا ۵۷ هزار دلار پایین آمد و از اوج اوایل ماه مارس فاصله گرفته است.

بیت کوین ۰.۷۳ درصد از ارزش خود را طی ۲۴ ساعت گذشته از دست داده و به ۶۲۱۹ به دلار رسیده است. خروج سرمایه از ارزهای مجازی مخصوصاً از صندوق‌های قابل معامله در بورس بیت کوین از دلایل پایین آمدن قیمت آن بوده است.

نگرانی در مورد افزایش بررسی‌های نظارتی علیه سرمایه‌های مجازی هم بر قیمت بیت کوین تاثیر گذاشته است. پلتفرم معاملاتی رابین هود مارکتس اعلام کرد با بازرسی‌های کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا در مورد تجارت ارزهای مجازی مواجه شده است.

این کمیسیون اقدامات نظارتی در مورد شرکت‌های کوین‌بیس گلوبال و ریپل هم انجام داده که انتظار می‌رود ماهیت ارزهای مجازی را تحت قانون آمریکا مشخص کند.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا در حال بررسی اتریوم به عنوان دومین ارز مجازی بزرگ دنیا از نظر امنیتی است. این کمیسیون تصمیم گیری در مورد تصویب صندوق قابل معامله اتریوم را در این هفته به تعویق انداخته و احتمالاً تا پایان بازرسی‌ها هیچ تصمیمی اتخاذ نخواهد کرد.

انتشار خبری در اوایل این هفته مبنی بر اینکه ۹۰ درصد از نقل و انتقال‌های استیبل کوین‌ها یا پول‌های با ثبات ساختگی بوده نگرانی در مورد بازرسی‌های بیشتر در این بخش را افزایش داده است.

علاوه بر بیت کوین، سایر ارزهای مجازی بزرگ دنیا هم با کاهش قیمت مواجه بوده‌اند ارزش اتریوم ۰.۲ درصد پایین آمده و XRP هم دو درصد پایین‌تر معامله می‌شود.

تمرکز سرمایه‌گذاران در حال حاضر بر اظهار نظر مقامات فدرال رزرو آمریکا و همچنین اطلاعات تورم این کشور معطوف شده که قرار است هفته آینده منتشر شود.

منبع: رمزارزنیوز

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها