|
کدخبر: 326367

از این ۳ ارز دیجیتال ارزان قیمت غافل نشوید!

دنیای کریپتو پر از ارزهای دیجیتال و توکن‌های جدید است که قادر به ارائه بازدهی درخشان هستند. هر هفته و ماه، ترند بازار ارزهای دیجیتال تغییر می‌کند و پتانسیل ارزهای جدیدی که عملکرد فوق‌العاده‌ای در نظر عموم دارند را نشان می‌دهد.

اقتصاد از این ۳ ارز دیجیتال ارزان قیمت غافل نشوید!

جذابیت این ارزها به طور کاملاً واقعی است و به کاربران امکان می‌دهد تا به دقت صنعت را در تمام شکوه و عظمتش بررسی و ارزیابی کنند. در این گزارش فهرستی از سه ارز دیجیتال با قیمت زیر ۵ دلار وجود دارد که کاربران می‌توانند آن‌ها را برای کسب سود سریع خریداری کنند.

شیبا اینو به دلیل اکوسیستم پررونقش، یک ارز دیجیتال مهم به شمار می‌رود. این توکن همیشه در تلاش برای ایجاد مجموعه‌ای از امکانات جدید برای کاربران است که باعث افزایش گزینه‌ها و جایگزین‌هایی می‌شود که مردم می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند.

طبق اطلاعات کوین‌کدکس (Coincodex)، انتظار می‌رود شیبا اینو تا پایان مه ۲۰۲۴ با افزایش ۲۰۰ درصدی به قیمت ۰.۰۰۰۰۸۱۹۱ دلار برسد. رالی آینده شیبا اینو قادر به توزیع سودهای سریع است و آن را به یک توکن سودآور برای نگهداری و ذخیره تبدیل می‌کند.

قیمت شیبا اینو ممکن است تا ۵ ژوئن ۲۰۲۴ با افزایش ۲۲۸.۴۵ درصد به ۰.۰۰۰۰۸۱۹۱ دلار برسد. طبق شاخص‌های فنی، احساسات فعلی صعودی است، در حالی که شاخص ترس و طمع عدد ۷۱ (طمع) را نشان می‌دهد. شیبا اینو در ۳۰ روز گذشته ۱۶ روز سبز از ۳۰ روز (۵۳ درصد) با نوسان قیمت ۸.۷۲ درصد ثبت کرده است.

ریپل علی‌رغم درگیری در یک دعوای حقوقی داغ با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC)، همچنان به ثبات خود ادامه می‌دهد. این توکن درحال‌حاضر با قیمت ۰.۵۲ دلار معامله می‌شود که در ۲۴ ساعت گذشته ۲ درصد افزایش یافته است. روند دادرسی پرونده ریپل مدت‌هاست که بر آستانه قیمت توکن تأثیر می‌گذارد و تا زمان بسته شدن رسمی پرونده ادامه خواهد داشت. با سرعت گرفتن روند دادرسی فعلی، بحث‌های مربوط به پرداخت جریمه ریپل نیز قرار است بر قیمت ریپل در سطحی کاملاً جدید تأثیر بگذارد.

با توجه به اطلاعات کوین‌کدکس، ممکن است ریپل تا پایان سال ۲۰۲۴ با افزایش نزدیک به ۲۰ درصدی به ۰.۶۵ دلار برسد. رشته امیدوارکننده‌ای از اتحادها و مشارکت‌های ریپل نیز قرار است نقش اساسی در تعیین قیمت آن داشته باشد، که این امر آن را به یک ارز دیجیتال مناسب برای نگهداری و بررسی تبدیل می‌کند.

قیمت ریپل ممکن است تا ۵ ژوئن ۲۰۲۴ با افزایش ۲۰.۷۷ درصد به ۰.۶۵۸۳۶۷ دلار برسد. طبق شاخص‌های فنی، احساسات فعلی خنثی است، در حالی که شاخص ترس و طمع عدد ۷۱ (طمع) را نشان می‌دهد. ریپل در ۳۰ روز گذشته ۱۴ روز سبز از ۳۰ روز (۴۷ درصد) با نوسان قیمت ۷.۴۹ درصد ثبت کرده است.

در میان انبوهی از میم کوین‌ها، داگ‌ویف‌هت اخیراً به دلیل سطوح قیمتی درخشانی که این توکن به دست آورده است، ترند شده است. داگ‌ویف‌هت به‌عنوان یکی از امیدوارکننده‌ترین میم کوین‌ها در فصل گاوی فعلی ظهور کرده است و قیمت آن با گذشت هر روز به رکوردهای قیمتی جدیدی دست می‌یابد. داگ‌ویف‌هت اخیراً از نظر ارزش بازار از توکن‌های  منتل (MNT)، آپتیمیسم (OP) و او کی بی (OKB)  عبور کرده است که نشان‌دهنده‌ی قدرت آن به‌عنوان یک ارز دیحیتال قوی است.

با توجه به اطلاعات کوین‌کدکس، ممکن است قیمت داگ‌ویف‌هت تا پایان سال ۲۰۲۴ با افزایش ۲۰۰ درصدی به ۱۰ دلار برسد.

قیمت داگ‌ویف‌هت ممکن است تا ۵ ژوئن ۲۰۲۴ با افزایش ۲۲۵.۹۸ درصد به ۱۰.۹۱ دلار برسد. طبق شاخص‌های فنی، احساسات فعلی صعودی است، در حالی که شاخص ترس و طمع عدد ۷۱ (طمع) را نشان می‌دهد. داگ‌ویف‌هت در ۳۰ روز گذشته ۱۶ روز سبز از ۳۰ روز (۵۳ درصد) با نوسان قیمت ۱۳.۸۸ درصد ثبت کرده است.

منبع: ارز دیجیتال

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها