|
کدخبر: 323649

قیمت گوشی / قیمت موبایل آیفون / بازار موبایل

گوشی اقتصادی آیفون با طراحی جالب را ببینید + عکس

با معرفی قاب جدید گوشی اقتصادی و مقرون به صرفه نسل چهارم آیفون، امکان دیده شدن ارتقاء این سری از دستگاه‌های آیفون وجود دارد؛ اما این بار، شواهد نشان می‌دهد که این گوشی موبایل با طراحی زیبا و مدرن‌تر وارد بازار خواهد شد.

اقتصاد گوشی اقتصادی آیفون با طراحی جالب را ببینید + عکس

اطلاعات جدیدی که از SE۴ منتشر شده است، نشان می‌دهد که طراحی آیفون SE تغییر کرده است. در این مدل، دکمه هوم قدیمی و حسگر Touch ID حذف شده و به جای آن، یک بریدگی در بالای نمایشگر اضافه شده است. با این حال، همچنان یک دوربین در پشت دستگاه وجود دارد. با نگاهی به آیفون SE (۲۰۲۲)، متوجه خواهیم شد که این گوشی با طراحی بر اساس استانداردهای امروزی ساخته شده است.

در حالی که صحبت‌هایی مبنی بر اینکه آیفون SE بعدی از ظاهر آیفون ۱۵ پیروی می‌کند وجود دارد، اکنون به نظر می‌رسد که از نظر ظاهری بیشتر شبیه آیفون ۱۴ باشد مخصوصا با در نظر گرفتن جزیره پویا در آیفون ۱۵؛ به هرحال به یاد داشته باشید که این پیشرفت خوبی به شمار می‌رود، چرا که در مقایسه SE ۴ با آخرین سری آیفون SE و طراحی صفحه آن، شما باید به سال ۲۰۱۷ و آیفون ۸ برگردید تا یک آیفون پرچمدار با دکمه هوم در قاب پایینی پیدا کنید!

این تصاویر از قاب‌های آیفون SE ۴ جدید طراحی احتمالی را نشان می‌دهد که ظاهراً با آنچه قبلاً فاش شده بود متفاوت است؛ ما در ماه‌های اخیر افشای اطلاعات و شایعات بسیار زیادی از آیفون SE ۴ دیده‌ایم. مدل نسل سوم در مارس ۲۰۲۲ عرضه شد و با شک و تردید در مورد میزان فروش آن، در ابتدا تصور می‌شد که ممکن است آخرین آیفون SE باشد.

آیفون-اقتصادی

اکنون به نظر می‌رسد که این گوشی در دستور کار اپل قرار گرفته است. اطلاعات فاش شده به عرضه در سال ۲۰۲۵ اشاره کرده است. به نظر می‌رسد آیفون مقرون‌به‌صرفه با تغییر به فناوری OLED برای نمایشگر خود به بقیه سری‌ها بپیوندد. البته این دستگاه همچنین باید در عرضه بعد مانند آیفون‌های پرچمدار فعلی به یک پورت USB-C مجهز شود.

برخی از تصاویر فاش شده در ماه گذشته که ظاهراً طراحی جدید آیفون SE ۴ را نشان می‌دادند، اکنون به خوبی با قاب‌های موجود در این فاش مطابقت دارند. اکنون به نظر می‌رسد که آیفون SE بالاخره بازخواهد گشت.

منبع: خبرآنلاین

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها