|
کدخبر: 321858

بازار خودرو / قیمت خودرو / فروش خودرو

جزئیات فروش خودرو جذاب چینی اعلام شد

در اسفند ۱۴۰۲، گروه خودروسازی ایلیا شرایط فروش جدید خود را برای دایون Y۷، یک خودروی شاسی بلند پرفروش این شرکت، با قیمت استثنایی، اعلام کرد.

اقتصاد جزئیات فروش خودرو جذاب چینی اعلام شد

دایون Y۷ یک شاسی بلند چینی از شرکت خودروسازی ایلیا است. دایون یک خودروساز چینی است که در تولید خودروهای شاسی مستقل و با ظرفیت متوسط و بالا فعالیت می‌کند. شاسی بلند دایون شناخته شده به عنوان یکی از خودروهای محبوب و پرفروش در بازار خودرو است. طراحی زیبا، امکانات بالا، فضای داخلی راحت و قابلیت‌های آفرود مناسب از ویژگی‌های برجسته‌ای است که شاسی بلند دایون را محبوب کرده است.خودروی دایون یکی از محصولات شرکتی به نام "دایون موتورز" است. این خودرو در دسته‌بندی خودروهای سواری قرار می‌گیرد و به عنوان یک خودرو کوچک و اقتصادی شناخته می‌شود. دایون برای تولید خودروهای مقرون به صرفه و با کیفیت معروف است. طراحی آنها معمولاً ساده و کاربرپسند است و هدف اصلی آنها تامین نیازهای روزمره و مسافرتی در شهری و محیط‌های شهری است. این خودروها از موتورهای کوچک و اقتصادی استفاده می‌کنند که به کاهش مصرف سوخت و آلاینده‌ها کمک می‌کنند.

گروه خودروسازی ایلیا شرایط فروش جدید دایون Y۷، شاسی بلند پرفروش این شرکت را با قیمت علی‌الحساب در اسفند ۱۴۰۲ اعلام کرد.

شرکت ایلیا موتور در جدیدترین اطلاعیه خود شرایط فروش شاسی بلند ۷ نفره این شرکت با نام دایون Y۷ را با قیمت علی الحساب و پیش پرداخت مشخص اعلام کرد.

شرایط-فروش-جدید-دایون-Y7-ایلیا-موتور

طبق بخشنامه جدید منتشر شده از سوی ایلیا خودرو، شاسی بلند ۷ نفره دایون Y۷ با پیش پرداخت ۸۰۳ میلیون تومان عرضه می‌شود که قیمت نهایی آن با توجه به قیمت روز خودرو در زمان تحویل محاسبه خواهد شد. لازم به ذکر است گروه خودروسازی ایلیا به‌تازگی قیمت دایون وای ۷ را با افزایشی ۳۴۴ میلیون تومانی نسبت به قبل ، ۱ میلیارد و ۹۵۰ میلیون تومان اعلام کرده است.

به‌گفته ایلیا موتور، سود مشارکت در این طرح ۱۵ درصد، سود تاخیر ۲۷ درصد و سود انصراف ۹ درصد خواهد بود که همگی به‌صورت سالانه محاسبه می‌شوند. رنگ‌های قابل عرضه در این طرح سفید، مشکی و خاکستری خواهد بود و زمان تحویل نیز حداکثر ۱۲۰ روز کاری عنوان شده است.

متقاضیان این طرح می‌توانند با مراجعه به وبسایت رسمی شرکت ایلیا موتور نسبت به ثبت نام این خودرو اقدام نمایند. شایان ذکر است ثبت نام تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت. تمامی وجوه پرداختی نیز باید به نام و حساب بانکی صنایع خودروسازی ایلیا واریز شود.

ایلیا

منبع: گجت نیوز

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها