|
کدخبر: 321211

بازار خودرو / خودروسازی / قیمت خودرو

این خودرو لاکچری را قسطی بخرید +جزئیات فروش

هایما S7 پلاس، یک خودروی شاسی بلند (SUV) است که توسط برند هایما اتومبیل، زیرمجموعه گروه فاو تولید می‌شود. این خودرو از تکنولوژی پاورتک کره جنوبی و مزدا ژاپن، به همراه همکاری شرکت بوش، بهره می‌برد. ابتدا هایما S7 بر اساس پلتفرم مزدا CX-7 ساخته شده و سپس به پلتفرم فورد اسکیپ ارتقا یافت. همچنین، شرکت ایران خودرو پس از همکاری با شرکت هایما چین، در حال تولید یک خودروی جدید با نام هایما S7 پلاس است که در ایران با استفاده از همان بدنه قدیمی هایما S7 عرضه می‌شود.

هایما S7 پلاس در دو رنگ سفید و مشکی در بازار عرضه شده است و قیمت آنها تفاوت کمی دارد. در حال حاضر، قیمت نقدی هایما S7 پلاس مدل ۱۴۰۲ رنگ مشکی برابر با ۱ میلیارد و ۶۷۸ میلیون تومان است. همچنین، قیمت نقدی هایما S7 پلاس مدل ۱۴۰۲ رنگ سفید نیز ۱ میلیارد و ۶۸۸ میلیون تومان می‌باشد.

شرایط فروش اقساطی هایما اس ۷

برای خرید اقساطی هایما اس ۷ پلاس پرداخت حداقل ۵۰ درصد از نرخ خودرو به عنوان پیش پرداخت الزامی بوده و حداکثر زمان بازپرداخت اقساط خودرو ۳۰ ماهه است. در این شرایط فروش اقساطی، هایما اس ۷ پلاس با تحویل فوری به فروش می‌رسد و سند آن نیز به نام خریدار ثبت می‌شود.

بر این اساس، برای خرید خودرو هایما اس ۷ پلاس مشکی رنگ به صورت اقساطی باید مبلغ ۸۳۹ میلیون تومان را به عنوان پیش پرداخت در نظر گرفت و مبلغ باقی مانده را در ۶، ۱۲، ۱۸، ۲۴ و ۳۰ ماهه پرداخت کرد.

جدول۲

همچنین پیش پرداخت برای خرید اقساطی هایما اس ۷ پلاس سفید رنگ، ۸۴۴ میلیون تومان و تعداد اقساط مشابه با خودرو مشکی رنگ ۶، ۱۲، ۱۸، ۲۴ یا ۳۰ ماهه خواهد بود.

جدول۳

مشخصات فنی هایما اس ۷ پلاس

هایما S۷ Plus نسبت به هایما S۷ از نظر فنی، خودرویی بهینه‌تر از نظر مصرف سوخت است. سوخت ترکیبی این خودرو در هر ۱۰۰ کیلومتر حدود ۸.۶ لیتر خواهد بود. نیرو لازم برای S۷ Plus از یک موتور ۱.۸ لیتری توربو‌شارژ با قدرت ۱۷۰ اسب بخار و گشتاور ۲۳۰ نیوتن متر تأمین می‌شود، که توسط یک گیربکس ۶ دنده اتوماتیک به چرخ‌ها منتقل می‌شود. با توجه به مشخصات موتور S۷ Plus و تجربه کاری آن روی S۷ توربو، احتمالاً این خودرو برای شتاب صفر تا ۱۰۰ حدود ۱۰.۵ ثانیه نیاز خواهد داشت.

 

منبع: کاما پرس

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها