|
کدخبر: 321158

بازار ارزهای دیجیتال | بازار رمزارز | شبکه اجتماعی ردیت

سرمایه گذاری غول رسانه اجتماعی در بازار ارزهای دیجیتال

ردیت در پرونده اخیر ارسالی به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) همچنین فاش کرده که اتریوم و پالیگان (MATIC) را به عنوان نوعی پرداخت برای فروش برخی کالاهای مجازی، در اختیار دارد. در حالی که درآمد حاصل از این فروش‌ها برای سال‌های مالی منتهی به ۳۱ دسامبر ۲۰۲۲ و ۲۰۲۳ چشمگیر نبود، این استراتژی نشان‌دهنده تعهد ردیت به ادغام ارزهای دیجیتال در مدل تجاری خود است.

اقتصاد سرمایه گذاری غول رسانه اجتماعی در بازار ارزهای دیجیتال

انجمن آنلاین و شبکه اجتماعی محبوب ردیت (Reddit) حرکت قابل‌توجهی در بازار ارزهای دیجیتال انجام داده است. این پلتفرم فاش کرده که بخشی از ذخایر نقدی مازاد خود را در بیت‌ کوین (BTC) و اتریوم (ETH) سرمایه‌گذاری کرده که نشان‌دهنده یک موضع صعودی در مورد آینده ارزهای دیجیتال است. این تصمیم ردیت همچنین نشان‌دهنده روند گسترده‌تری است که بر اساس آن، شرکت‌ها سبدهای سرمایه‌گذاری خود را با رمزارزها متنوع می‌کنند.

ردیت در پرونده اخیر ارسالی به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) همچنین فاش کرده که اتریوم و پالیگان (MATIC) را به عنوان نوعی پرداخت برای فروش برخی کالاهای مجازی، در اختیار دارد. در حالی که درآمد حاصل از این فروش‌ها برای سال‌های مالی منتهی به ۳۱ دسامبر ۲۰۲۲ و ۲۰۲۳ چشمگیر نبود، این استراتژی نشان‌دهنده تعهد ردیت به ادغام ارزهای دیجیتال در مدل تجاری خود است.

این شرکت همچنین اعلام کرده که تیم‌های مهندسی و محصولات آن، دارایی‌های دیجیتال را برای مصارف خاص خریداری و نگهداری می‌کنند. بنابراین، بر کاربرد عملی ارزهای دیجیتال در عملیات خود تأکید کرده است.

البته شایان ذکر است که ردیت خطرات مرتبط با سرمایه‌گذاری در رمزارزها تأیید کرده و رویکرد محتاطانه‌ای را برای محافظت از این ریسک‌ها در پیش گرفته است: «در حالی که معتقدیم اقدامات معقولی را برای ایمن کردن ارزهای دیجیتال و فناوری بلاکچین انجام داده‌ایم… ممکن است بخشی یا تمام ارزهای دیجیتالی را که در اختیار داریم و فناوری بلاکچینی که کنترل می‌کنیم، از دست بدهیم و وضعیت مالی و نتایج عملیات ما ممکن است آسیب ببیند.»

با وجود این چالش‌ها، ردیت به پتانسیل قابل‌توجه ارزهای دیجیتال و فناوری بلاکچین اعتقاد دارد. با سرمایه‌گذاری اخیر، این شرکت خود را در خط مقدم انقلاب دیجیتال قرار می‌دهد و از فرصت‌های ارائه‌شده توسط فناوری بلاکچین استقبال می‌کند.

ردیت چیست؟

ردیت انجمنی محبوب در فضای مجازی است که ممکن است در بدو ورود، ارتباط‌گرفتن با رابط کاربری آن کمی سخت باشد. در‌واقع، شاید بتوان بزرگ‌ترین ایراد ردیت را صفحه‌ی خوشامدگویی پلتفرم آن دانست که برای شروع فعالیت کاربر چندان کاربرپسند نیست. باوجوداین، اگر کمی در این پلتفرم دوام بیاورید، خواهید دید که محتوای پست‌ها و مباحث و گفت‌وگو‌ی کاربران از جذابیت زیادی برخوردار است و درباره‌ی هر موضوعی می‌توانید با دیگر کاربران این وب‌سایت تبادل‌نظر کنید.

ردیت پلتفرمی است که محتوا، اخبار، انجمن و شبکه‌ی اجتماعی را با‌هم ترکیب می‌کند و به کاربر اجازه می‌دهد بدون هیچ محدودیتی و آزادانه دیدگاه‌هایش را در قالب متن یا تصویر یا ویدئو در آن با دیگر کاربران به‌اشتراک بگذارد.

انجمن ردیت را می‌توان یکی از جوامع اینترنتی مهمی دانست که محبوبیت بسیار زیادی دارد و فعالیت در آن نیز تنها به موضوعاتی مانند تکنولوژی محدود نیست. کاربران بسیاری در این پلتفرم حضور دارند که روزانه درباره‌ی موضوعاتی مانند موسیقی، بازی، فیلم و حتی ارز دیجیتال با‌هم تبادل‌نظر می‌کنند و کاربران دیگر می‌توانند به مطالب منتشر‌شده در پلتفرم ردیت رأی دهند.

نام ردیت (Reddit) از نوعی بازی با کلمات برگرفته شده است:

Read it -> Reddit

تا سال ۲۰۱۸، ردیت تقریباً ۳۳۰ میلیون کاربر فعال داشت و کاربرانی که در این پلتفرم حساب کاربری نداشته باشند، نیز می‌توانند محبوب‌ترین مطالب موجود در آن را مشاهده کنند. در ردیت، نام‌های کاربری با «u/» آغاز می‌شوند. برای مثال، کاربری با نام کاربری «u/Poem_for_your_sprog» در این پلتفرم حضور دارد که به پیام‌ها وارونه پاسخ می‌دهد یا کاربری دیگر با نام کاربری «u/Shitty_Watercolour» در این پلتفرم فعالیت می‌کند که در پاسخ به پست‌ها نقاشی ارسال می‌کند.

 

منبع: رمزارز نیوز

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها