|
کدخبر: 320572

تاکسی گردشگری/شاتل تاکسی/سفر نوروزی

شاتل تاکسی گردشگری ویژه نوروز رونمایی شد

شادی مالکی، سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران، در این مراسم اظهار داشت: طرح شاتل سرویس چند ماهی است که در شهر تهران معرفی شده و با استقبال گسترده شهروندان مواجه شده است.

اقتصاد شاتل تاکسی گردشگری ویژه نوروز رونمایی شد

 در سومین روز از هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری، شاتل تاکسی گردشگری ویژه نوروز ۱۴۰۳ معرفی شد. این مراسم با حضور معاون وزیر میراث فرهنگی در امور مجلس، حقوقی و استان‌ها، سرپرست سازمان تاکسیرانی شهر تهران، مسئول دبیرخانه هلدینگ گردشگری و تفریحات شهر تهران و مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان تهران برگزار شد.

قرار است شاتل تاکسی‌های گردشگری در ایام نوروز ۱۴۰۳ در بخش گردشگری شهری تهران و نقاط گردشگرپذیر از جمله منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد، کاخ گلستان، کاخ سعدآباد و بافت تاریخی شهر تهران به صورت پایلوت در دسترس قرار بگیرند. 

برخورداری گردشگران نوروزی از ظرفیت تاکسی‌های اشتراکی

شادی مالکی، سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران در این مراسم گفت: طرح شاتل سرویس چندماهی است که در شهر تهران رونمایی شده و با استقبال شهروندان روبرو شده است.
 
وی افزود: قرار است در نوروز ۱۴۰۳ این سرویس در اختیار گردشگران قرار بگیرد تا از ظرفیت‌های سرویس‌های اشتراکی برخوردار شوند و به راحتی از نقاط مختلف شهر به اماکن دیدنی ، گردشگری و تفریحی تهران
اعزام شوند.

اقدامی در جهت افزایش استاندارد گردشگری شهر تهران

سید محمدحسین حجازی مسئول دبیرخانه هلدینگ گردشگری و تفریحات شهر تهران نیز در این مراسم گفت: با توجه به دغدغه گردشگری شهر تهران در حوزه حمل و نقل استفاده از شاتل تاکسی حرکت رو به جلویی در حوزه گردشگری است تا دسترسی گردشگران به نقاط گردشگر پذیر و پربازدید شهر تهران تسهیل شود.
 
وی ضمن قدردانی از سازمان تاکسیرانی شهر تهران اظهار امیدواری کرد: با توجه به حلقه مفقوده گردشگری تهران در حوزه حمل و نقل، بتوانیم اقدام شایسته‌ای برای خدمات رسانی گردشگری شهر تهران در نوروز ۱۴۰۳ و در کنار ارائه خدمات کارت گردشگری شهر تهران داشته باشیم. همه این اقدامات جهت افزایش استاندارد گردشگری شهر تهران صورت می‌گیرد. 

حمل و نقل حلقه مفقوده گردشگری

پرهام جانفشان، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان تهران نیز از حمل‌ونقل به عنوان حلقه مفقوده گردشگری یاد کرد و افزود: این حرکت طی توافق با سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی و هلدینگ گردشگری و تفریحات شهر تهران صورت گرفته تا از این سرویس در نوروز ۱۴۰۳ و در حوزه گردشگری به صورت پایلوت بهره ببریم.

قدردانی از حضور پرقدرت شهرداری تهران در حوزه گردشگری

جواد واحدی، معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی هم از زحمات شهردار تهران در حوزه گردشگری قدردانی کرد و گفت: حمل و نقل به عنوان حلقه مفقوده شهر تهران نیازمند حضور پرقدرت شهرداری تهران بود که دکتر زاکانی از زمان حضورش در شهرداری تهران در این زمینه پرقدرت عمل کرد. 

شاتل تاکسی گردشگری ویژه نوروز ۱۴۰۳ خدمات متنوعی را ارائه می‌دهد. برخی از این خدمات عبارتند از:

1. تور گردشگری: شاتل تاکسی گردشگری ویژه نوروز ۱۴۰۳ تورهای گردشگری را در شهر تهران ارائه می‌دهد. این تورها شامل دیدن جاذبه‌های گردشگری و تاریخی شهر می‌شود و به توریست‌ها امکان می‌دهد به صورت راحت و آسان به این مکان‌ها سفر کنند.

2. نقل و انتقال: شاتل تاکسی گردشگری ویژه نوروز ۱۴۰۳ خدمات نقل و انتقال را در شهر تهران فراهم می‌کند. این خدمات شامل انتقال مسافران به مقصد مورد نظرشان، مانند فرودگاه‌ها، هتل‌ها، مراکز خرید و جاذبه‌های گردشگری است.

3. راهنمایی: شاتل تاکسی گردشگری ویژه نوروز ۱۴۰۳ راهنمایی و اطلاع‌رسانی درباره جاذبه‌های گردشگری، رستوران‌ها، فروشگاه‌ها و مکان‌های مهم شهر را به توریست‌ها ارائه می‌دهد.

4. راحتی و امنیت: این خدمت با استفاده از خودروهای مجهز و رانندگان حرفه‌ای ارائه می‌شود، که امکانات راحتی مانند فضای بزرگ برای مسافران، تهویه مطبوع و امکانات امنیتی را فراهم می‌کند.

5. رزرو آنلاین: شاتل تاکسی گردشگری ویژه نوروز ۱۴۰۳ امکان رزرو آنلاین خدمات خود را برای توریست‌ها فراهم می‌کند، که به آنها امکان می‌دهد با قبلیت برنامه‌ریزی بهتر سفر کنند.

مجموعاً، شاتل تاکسی گردشگری ویژه نوروز ۱۴۰۳ خدماتی را ارائه می‌دهد که به توریست‌ها امکان می‌دهد به راحتی و با کیفیت به جاذبه‌های گردشگری شهر تهران دسترسی پیدا کنند.

 

منبع: شهرداری تهران

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها