|
کدخبر: 317609

قیمت دلار / بازار ارز/ پیش بینی قیمت دلار

قیمت دلار صعودی شد / منتظر گرانی شدید باشیم؟

کارشناسان اقتصادی معتقدند دلار می‌تواند با اخبار مثبت به کانال‌های قیمتی پایین‌تر ورود کند و اگر چنین خبری اتفاق نیفتد قیمت این اسکناس دوباره در مسیر افزایشی قرار می‌گیرد. آنها در روزهای اخیر با اشاره به موضوع تورم و افزایش تقاضا برای واردات، روند بازار ارز را صعودی پیش‌بینی کرده بودند و به صنایع بالادستی کشور که خودشان را با دلارهای گران‌تر وفق داده‌اند، اشاره کردند.

اقتصاد قیمت دلار صعودی شد / منتظر گرانی شدید باشیم؟

قیمت دلار در نخستین معامله نقدی امروز با افت مثبت بازگشایی شد و نسبت به روز دوشنبه، قیمت آن ۵۰ تومان کاهش یافت. اسکناس دلار در روزهای یکشنبه و دوشنبه حرکتی متغیر داشت و امروز با افزایش محدود ۵۰ تومانی در بازه قیمتی ۵۱ هزار تومانی معامله شد. در حال نوشتن این گزارش، قیمت دلار با قیمت ۵۱ هزار و ۵۰ تومان در حال معامله است.

کارشناسان اقتصادی معتقدند دلار می‌تواند با اخبار مثبت به کانال‌های قیمتی پایین‌تر ورود کند و اگر چنین خبری اتفاق نیفتد قیمت این اسکناس دوباره در مسیر افزایشی قرار می‌گیرد. آنها در روزهای اخیر با اشاره به موضوع تورم و افزایش تقاضا برای واردات، روند بازار ارز را  صعودی پیش‌بینی کرده بودند و به صنایع بالادستی کشور که خودشان را با دلارهای گران‌تر وفق داده‌اند، اشاره کردند.

کارشناسان اقتصادی معتقدند دلار تا پایان سال می‌تواند بین ۵۴ تا ۵۶ هزار تومان نوسان داشته باشد. آنها این رقم را زیر عدد واقعی اسکناس آمریکایی می‌دانند و محدوده‌های قیمتی ۶۶ تا ۶۸ هزار تومانی را قیمت واقعی دلار می‌دانند.

امروز سه‌شنبه قیمت دلار در بازارهای مجاور افزایش داشت. قیمت دلار سلیمانیه روی رقم ۵۰ هزار ۸۳۰ تومانی ایستاد. دلار هرات رشد ۱۰۰ تومانی داشت و با قیمت ۵۰ هزار و ۶۲۰ تومانی معامله شد. درهم امارات با رشد ۹۰ تومانی به قیمت ۱۴هزار ۳۰ تومانی معامله شد.

گفتنی است امروز قیمت اسکناس دلار در مرکز مبادله طلا و ارز ایران ۴۲ هزار و ۹۲۶ تومان و قیمت دلار حواله ۳۹ هزار و ۵۲۸ تومان است.

قیمت-انواع-ارز

 

 

 

 

منبع: تجارت نیوز
  • ناشناس ارسالی در

    اونهایی که ماشینهای گران دستشان مونده وی ا دلار و طلا خریده اند بهر نحوی با کارشن اسان همسو شده تا قیمت دلار را بالا ببرند ولی ول معطلند دولت تا آخر سال اجازه اف زایش را نخواهد داد والا هیچکس با گرانی م جدد رای نمیده

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها