|
کدخبر: 314971

قیمت مسکن / بازار مسکن / قیمت خانه

معرفی خانه های سوپرلاکچری تهران / قیمت این آپارتمان ها فضایی است!

در گزارش زیر به بررسی قیمت اجاره خانه در مناطق مختلف تهران خواهیم‌ پرداخت.

اقتصاد معرفی خانه های سوپرلاکچری تهران / قیمت این آپارتمان ها فضایی است!

اگر قصد اجاره خانه در مناطق متنوع تهران را دارید، این گزارش را مطالعه کنید.

اگر قصد اجاره یک  واحد در نیاوران  را دارید، یک واحد ۲۶۰ متری نوساز دارای امکاناتی که به گفته آگهی دهنده تاپ لوکیشن صاحبقرانیه، لوکس ترین برج باغ نئوکلاسیک در منطقه با مشخصات بی نظیر، با ۳ خواب مستر، واقع در طبقه ۴ با چشم انداز و ویوی ابدی، متریال برند روز اروپا، آشپزخانه فول فرنیش، تراس بزرگ و قابل چیدمان، روف گاردن مدرن و تجهیز شده، ۴ پارکینگ سندی باکس، مشاعات آبی ( سونای خشک و بخار، جکوزی )، لابی مجلل و شیک، تالار اجتماعات دیزاین شده به متراژ ۵۰۰ متر،سالن جیم و کافی شاپ لوکس، سالن بیلیارد و گیم روم کارواش اختصاصی و تیم حفاظت. می ‌توانید با رهن ۳ میلیارد و اجاره ۱۶۰ میلیون تومان این خانه را در نیاوران کرایه کنید.

اگر به دنبال واحد دیگری در محمودیه هستید می‌توانید یک خانه ۲۸۰ متری  که انباری، آسانسور و پارکینگ دارد و  دارای امکاناتی مثل دوپارکینگ باکس، سالن اجتماعات، لابی مجلل، تیم تأسیساتی، تیم خدماتی، ۴ اتاق خواب بزرگ لوکس را با پول پیش ۲ میلیارد و اجاره ۱۲۰ میلیون  کرایه کنید.

اگر واحدی در مرزداران مد نظر دارید، باز یک واحد دیگری که ۱۸۵ متری است و سه خوابه وپارکینگ،انباری،آسانسور دارد و دارای کلید نخورده دارای لابی و دو پارکینگ. این واحد با رهن ۲ میلیارد و اجاره ۴۵ میلیون تومان در مرزداران قیمت گذاری شده است.

همچنین یک واحد دیگری در زعفرانیه با متراژ ۲۸۰ متر در حالی که ۴ سال از ساخت آن گذشته شده است و چهار خواب است، طبقه آخر قرار دارد پلان تفکیکی، نور شمال و جنوب لابی، سرایدار مقیم، مشاعات کامل، دو پارکینگ سندی نیز نیز از دیگر امکانات آن است با رهن ۲ میلیار و اجاره ۱۵۰ میلیونی برای اجاره آگهی شده است.

اگر در پاسداران به دنبال خانه ۲۸۰ متری هستید باز یک واحد که انباری،پارکینگ،آسانسور دارد و فایل بدون مشابه در پاسداران، سازه ای ماندگار از سازنده ای بنام، خوش نقشه و بدون پرتی را با پول پیش ۳ میلیارد  و اجاره ۱۲۰ میلیون تومانی در پاسداران کرایه کنید.

اگر در ظفر به دنبال خانه ۲۰۰ متری هستید باز یک واحد که انباری،پارکینگ،آسانسور دارد، ٣ خواب مستر، آشپزخانه فول فرنیش bocsh آلمان فول هوشمند، مجهز به ٣ پارکینگ باکس، لابی مجلل و مبله، سالن سینما، مشاعات آبی بینظیر،سالن gym/لابی من ٢٤ ساعته،تیم خدماتی را با پول پیش ۴  میلیارد  و اجاره ۱۲۰ میلیون تومانی در پاسداران کرایه کنید.

 با توجه به سال ساخت، منطقه و برخورداری از امکاناتی مانند آسانسور، پارکینگ و انباری قیمت ها متغیر است.

هزینه رهن و اجاره خانه در مناطق مختلف تهران
محله متراژ مشخصات سال ساخت  رهن(تومان)  اجاره(تومان)
نیاوران ۲۶۰ ۳خوابه،پارکینگ،آسانسور،انباری ۱۴۰۲ ۳،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰ ۱۶۰،۰۰۰،۰۰۰
محمودیه ۲۸۰ ۴خوابه،پارکینگ،آسانسور،انباری ۱۴۰۲ ۲٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰  ۱۲۰٬۰۰۰٬۰۰۰ 
مرزداران ۱۸۵ ۳خوابه،پارکینگ،آسانسور،انباری ۱۴۰۲ ۲٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰  ۴۵٬۰۰۰٬۰۰۰ 
زعفرانیه ۲۸۰ ۴خوابه،پارکینگ،آسانسور،انباری ۱۳۹۸ ۲٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰  ۱۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰ 
پاسداران ۲۸۰ ۳خوابه،پارکینگ،آسانسور،انباری ۱۳۹۷ ۳٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰  ۱۲۰٬۰۰۰٬۰۰۰ 
ظفر ۲۰۰ ۳خوابه،پارکینگ،آسانسور،انباری ۱۴۰۱ ۴،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰ ۱۲۰٬۰۰۰٬۰۰۰
منبع: اقتصادآنلاین

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها