|

بخوانید :

کدخبر: 273326

این رمزارز سودآورترین دارایی بازار شد

اکثر دارایی های دیجیتال طی ۲۴ ساعت گذشته در راستای به نمایش گذاشتن یک عملکرد مثبت دست و پنجه نرم می کنند ،اما روند کاردانو از آنها متفاوت است. بر اساس وب سایت رمزارزی کوین مارکت کپ ، رمزارز کاردانو(ADA) ، یکی از بزرگترین رقبای اتریوم ، طی ۲۴ ساعت گذشته ، به سودآورترین رمزارز بازار تبدیل شده است.

کاردانو با وجود نوسان در یک روند نزولی طولانی مدت، به طور مداوم سطوح مقاومتی بعدی خود را مورد امتحان قرار می دهد و به دنبال آغاز یک روند بازیابی پرسرعت  است. این درحالیست که مجموع سودآوری این دارایی همچنان در مقایسه با اتریوم ویا حتی بیت کوین که تقریباً ۸۰ درصد اصلاح شده است ، به کمترین میزان میرسد.

کاردانو هم اکنون به شدت در تلاش است که از مقاومت میانگین متحرک ۵۰ روزه عبور کند. در صورتی که این مقاومت شکسته شود، ADA می تواند به سمت سطح مقاومت بعدی در ۰.۷ دلار حرکت کند، سطحی با میانگین متحرک ۲۰۰ روزه همراستا است.

روند صعودی فعلی ممکن است به دلیل عدم وجود فشار فروش صورت گرفته باشد زیرا حجم معاملات و نقدینگی در آخر هفته نسبتا پایین می شود.

توسعه عوامل فاندامنتال در شبکه کاردانو

اکوسیستم کاردانو از ابتدای ماه سپتامبر(۱۰ شهریور) با خبرهای فاندامنتال بسیاری روبه رو شده است ، به طوری که هارک فورک واسیل قرار است در در ۲۲ سپتامبر(۳۱ شهریور) راه اندازی شود. همچنین این شبکه خبر از عرضه کیف پول GeroWallet داد.

اکثر کارشناسان دنیای رمزارزها بر این باورند که پروژه هایی از قبیل کاردانو طی روند گاوی بعدی بازار ، شکوفا خواهند شد زیرا ارزش بنیادی و فاندامنتال این شبکه ها عامل تعیین کننده در چرخه های گاوی بعدی در بازار است. در همین حال ، دارایی های پر ریسک از قبیل شیبا اینو نمی توانند توجهات کاربران را جلب کنند ، مگر اینکه بازار مجددا برای این رمزارزها در ناحیه اشباع خرید قرار گیرد.

 

منبع: رمزارز نیوز

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...