|
کدخبر: 320890

خرید شلوار لینن زنانه، انواع شلوار لینن

شلوار-لینن

می‌توان از شلوار لینن به عنوان شلواری شیک و جدید که طرفداران زیادی بین بانوان شیک پوش دارد، یاد کرد. شلوار لینن در مدل‌های مختلفی مانند واید لگ، نیم بگ و مام استایل وجود دارد. این شلوارها حالت گشاد و زیبایی داشته و راحتی بی‌نظیری را فراهم می‌کنند.

اگر می‌خواهید استایلی کژوال و چشم نواز داشته باشید، خرید شلوار لینن زنانه را پیشنهاد می‌کنیم. پارچه‌ای برای دوخت شلوار لینن استفاده می‌شود قدمتی نزدیک به 30 هزار سال دارد. لطافت و نرمی این پارچه باعث افزایش خرید شلوار لینن زنانه شده است.

شلوار لینن مام استایل

شلوار-لینن۱

هنگام خرید شلوار لینن زنانه حتما چشم تان به شلوار لینن مدل مام استایل هم می‌خورد. این مدل فاق بلندی تا ناف دارد و از پشت باسن را به صورت کامل می‌پوشاند. هنگام خرید شلوار لینن زنانه باید به یاد داشته باشید که مدل مام استایل قد بلندی دارد و زیپی در جلوی آن دیده می‌شود. شلوار لینن مام استایل با سبک اسپورت خود از پارچه جین نیز دوخته می‌شود. با توجه به جنس پارچه شلوار لیننی که می‌خرید می‌توانید از آیتم‌های متفاوتی برای ست کردن استفاده کنید.

به‌طور مثال مانتو کتی یکی از لباس هایی است که با این نوع شلوار به خوبی ست می‌شود. این مانتوها قد کوتاهی داشته و با کفش های تخت یا کتانی استایلی جذاب ایجاد می کنند. هنگام خرید شلوار لینن زنانه با مدل مام استایل می‌توانید ست کردن آن با شومیز مانتویی را هم در نظر بگیرید. با خرید شلوار لینن زنانه می توانید استایلی جذاب برای یک ملاقات دوستانه و صمیمی ایجاد کنید.

برای ایجاد استایلی کژوال و راحت می‌توانید دکمه شومیز خود را باز بگذارید تا تیپ خلاقانه و شیکی داشته باشید. شلوار لینن به گونه ای دوخته می‌شود که می‌توان با مانتوهای متنوعی آن را ست کرد. مانتو جلوبسته نیز یکی از آیتم هایی است که با این شلوار بپوشید. ترکیب شلوار لینن با مانتو جلو بسته و صندل‌های تخت و بنددار جلوه ای بی نظیر ایجاد می‌کند. همچنین از کالج و لوفر نیز می‌توانید برای راحتی بیشتر استفاده کنید.

شلوار لینن سند بادی

هنگام خرید شلوار لینن زنانه، امتحان کردن شلوار لینن سندبادی را فراموش نکنید. این شلوار که به آن شلوار خمره ای هم می‌گویند، به صورت دامنی دوخته می‌شود. این شلوار با جنس لطیف خود راحتی بی نظیری فراهم کرده و از شلوارهای لینن گشاد محسوب می‌شود.

هنگام خرید شلوار لینن زنانه از نوع سندبادی می‌توانید مدل های طرح دار و ساده آن را بیابید و برحسب سلیقه شخصی خود خرید کنید. پس بهتر است هنگام خرید شلوار لینن زنانه به مدل های مختلف مانند مدل سندبادی هم نگاهی بیندازید.

شلوار لینن بگ

شلوار-لینن۲

شلوار لینن بگ یکی از شیک‌ترین گزینه‌هایی است که بانوان هنگام خرید شلوار لینن زنانه به آن جذب می شوند. این شلوار ها سبک و راحت بوده و قدشان نسبت به سایر شلوارهای لینن بلندتر است. اگر اندامی توپر دارید و می‌خواهید با شلواری اضافه وزن باسن، ساق پا و ران های خود را بپوشانید، خرید شلوار لینن زنانه از مدل بگ پیشنهاد می‌شود. این مدل به راحتی با مانتو نخی کوتاه و کتانی های راحت ست کرد. ترکیب شلوار لینن بگ با تیشرت آستین کوتاه، استایلی متمایز و جذاب ایجاد می‌کند.

شلوار لینن واید لگ

امتحان کردن شلوار لینن واید لگ هنگام خرید شلوار لینن زنانه خالی از لطف نیست. این شلوار نسبت به سایر شلوارهای لینن ظاهری جمع و جورتر دارد. از کمر تا باسن شلوار لینن واید لگ تنگ بوده و سپس گشاد می شود. این شلوار را با رنگ های پاستیلی جذاب می‌توانید بیابید. برای ست کردن آن هم استفاده از صندل‌های زنانه و مانتو ژاکارت ایده جالبی محسوب می‌شود. شلوار لینن واید لگ از پرفروش‌ترین و محبوب ترین شلوارهای لینن راسته محسوب می‌شود.

ست کردن شلوار لینن

شلوار لینن را می‌توانید با مانتوهای بسیار ست کنید، اما لازم است ابتدا مانتویی مناسب انتخاب کنید. هرچه رنگ مانتو و شلوار لینن شما به هم نزدیک‌تر باشد، استایل‌تان از جذابیت بیشتری برخوردار خواهد بود. از آنجایی که شلوار لینن ظاهری راحت و اسپرت دارد می‌توانید آن را با صندل های تخت و لژدار و همچنین کتانی های تابستانی ست کنید.

استفاده از لوفرها و کالج ها هم گزینه های مناسبی برای پوشیدن همراه شلوار لینن است. با خرید شلوار لینن زنانه از خانه شلوار  khanehshalvar.coصاحب شلوارهایی خوش دوخت شیک می شود.

سخن پایانی

مطمئنا همه دوست دارند در فصول گرم لباس‌هایی گشاد و راحت به تن داشته باشند. پارچه لینن پارچه ای نرم و مرغوب است، به همین دلیل خرید شلوار لینن زنانه امروزه بسیار رایج شده است. این شلوارها پاها را خنک نگه داشته و با سبک راحت و کژوال خود به راحتی با آیتم‌های متنوعی ست می‌شوند. مثلا شلوار مام استایل را می توان با مانتو کتی، مانتو شومیزی و مانتو جلو بسته ست کرد. با خرید شلوار لینن زنانه می‌توانید استایلی شیک و در عین حال راحت در محیط کار، منزل و حتی هنگام تفریح داشته باشید.

نویسنده: رپورتاژ

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها