|

بخوانید :

کدخبر: 233028

حسادت ، این مرد را به جان خودروهای مردم انداخت!

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری مرد جوانی که خودروهای گران قیمت را در شمال تهران به آتش می کشید خبر داد و گفت: متهم انگیزه حریق را حسادت اعلام کرد.

سرهنگ " جلیل موقوفه ای " اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره حریق عمدی خودرو های مدل بالا و گران قیمت در محله نارمک،  بررسی موضوع در اختیار تیمی از ماموران عملیات کلانتری ۱۲۷ نارمک قرار گرفت.

وی افزود: در تحقیقات محلی و پالایش اطلاعات به دست آمد در محدوده جغرافیای جرم،  ماموران  به دست آوردند جوانی ۲۵ ساله با کلاه مشکی و صورت پوشیده با ریختن مواد اشتعال زا بر روی خودروهای گران قیمت آنها را به آتش می کشد.

حسادت؛ انگیزه مرد جوان در حریق عمدی خودروهای گران قیمت

این مقام پلیسی افزود: در بررسی بعمل آمده هویت و محل سکونت این مرد جوان  محله  نامجو شناسایی و با اخذ مجوزهای  قضائی متهم در یک عملیات پلیسی در مخفیگاهش دستگیر شد .

رئیس پلیس پیشگیری تهران ابراز داشت : متهم در کلانتری به بزه انتسابی معترف و اظهار کرد:  با توجه به وضعیت مالی ضعیف خانوادگی،  انگیزه خود را از انجام این اعمال، حسادت به داشتن خودروهای گران قیمت اعلام کرد.

وی افزود: کارشناسان ارزش ریالی خسارت وارده به مال باختگان را بیش از ۳۰ میلیارد ریال اعلام کرده اند و متهم به همراه ۴ شاکی در اختیار مراجع قضائی قرار گرفت.

منبع: رکنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...