|

بخوانید :

کدخبر: 211992

در کدام بازار سرمایه گذاری کنیم؟

سکه بهار آزادی به ۱۱ میلیون و ۵۳۸ هزار تومان رسید و قیمت طلا ۱۸ عیار در بازار امروز به یک میلیون و ۱۶۳ هزار تومان کاهش یافت.

قیمت طلا در بازار مقداری کاهش یافت. قیمت سکه امامی در بازار امروز ۱۱ میلیون ۸۸۸ هزار تومان و سکه بهار آزادی ۱۱ میلیون و ۵۳۸ هزار تومان در  بازار سبزه‌میدان هم‌اکنون، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی۶ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی ۳ میلیون و ۶۰۵ هزار تومان و سکه یک‌گرمی ۲ میلیون و ۲۶۲ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

در بازار امروز اونس جهانی روند صعودی خود را حفظ کرد و در کانال ۱۸۰۰ دلار باقی ماند. اونس جهانی طلا در بازار امروز ۱۸۰۸ دلار قیمت خورد.

قیمت طلا ۱۸ عیار در بازار امروز با توجه به افت حدود ۲۰۰ دلاری نرخ ارز، کاهش یافت و به قیمت طلا یک میلیون و ۱۶۳ هزار تومان رسید. قیمت سکه در بازار امروز در سایت اتحادیه طلا ۱۱ میلیون و ۷۶۰ هزار تومان اعلام شد اما در بازار حدود ۱۱ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان قیمت خورد.

در سایت اتحادیه طلا تهران قیمت نیم سکه شش میلیون و ۸۰ هزار تومان و قیمت ربع سکه سه میلیون و ۵۷۰ هزار تومان اعلام شد.

کدام بازار برای سرمایه‌گذاری امن است؟

رفتارهای مداخله‌گرایانه دولت درباره بازارها، طرح‌های عجیب مجلس برای کنترل قیمت در بازارها، بخشنامه‌های پی در پی اثرگذار بر بازارها و نااطمینانی نسبت به برخی مسائل سیاسی هرکدام می‌توانند از ریسک‌های مهم بازارهای مالی و در قیمت طلا محسوب شوند.

 

منبع: سلام نو

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...