کدخبر: 82017

۲ گزینه جدی جانشینی ستاره پاریسن‌ژرمن

 پاریسن‌ژرمن با توجه به احتمال زیاد جدایی ادینسون کاوانی، به دنبال یافتن بهترین گزینه برای جانشینی اوست.

گسترش نیوز- ادینسون کاوانی از سه هفته پیش به سران پی اس جی اطلاع داد که خواهان ترک باشگاه است. او که پس از آمدن مائورو ایکاردی جایگاه ثابتش را از دست داده و نیمکت نشین شده است، با پیشنهادات خوبی از اتلتیکو، چلسی و یونایتد روبه‌رو شده و گفته می‌شود که اولویت او اتلتیکو مادرید است.
بهترین گلزن تاریخ باشگاه پاریسی جایگاه خود را در ترکیب اصلی از دست داده و همین باعث شده به جدایی از این تیم فکر کند. لئوناردو مدیر ورزشی باشگاه پاری سن ژرمن به صراحت اعلام کرد که کاوانی از شرایط خود تیم راضی نیست و دوست دارد که در زمستان راهی تیم دیگری شود.
گفته می‌شود پی اس جی با آخرین پیشنهاد اتلتیکو که ۱۵ میلیون یورو است، موافقت کرده و ستاره اروگوئه‌ای به لالیگا خواهد رفت.
طبق ادعای‌ای اس پی ان، باشگاه پاری سن ژرمن برای جایگزین کاوانی با کوین گامیرو مهاجم فرانسوی والنسیا وارد مذاکره شده که سابقه حضور در اتلتیکو مادرید را هم دارد.
فرناندو یورنته ستاره اسپانیایی این فصل ناپولی دیگر گزینه باشگاه پاری سن ژرمن برای جایگزینی کاوانی به شمار می‌آید و باید دید که سرانجام انتخاب این باشگاه برای جایگزینی مهاجم باتجربه اروگوئه‌ای چه کسی خواهد بود.
کاوانی تا تابستان امسال میلادی با باشگاه پاری سن ژرمن قرارداد دارد و اگر این باشگاه می‌خواهد سودی از فروش او به‌دست آورد، باید همین الان به دنبال فروش او باشد.

منبع: ورزش سه

اخبار مرتبط

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید