کدخبر: 86119

دستور روحانی به نوبخت: حقوق‌ها را بالا ببرید

رئیس دفتر رئیس‌جمهوری از دستور رئیس‌جمهوری به رئیس سازمان برنامه و بودجه برای برخوردار شدن کارمندان دولت از صرفه‌جویی دستگاه‌های ذیربط در حقوق‌شان خبر داد.

گسترش‌نیوز: محمود واعظی که ظهر امروز (چهارشنبه) در حاشیه هیات دولت در جمع خبرنگاران سخن می‌گفت، با اعلام این خبر افزود: روز گذشته رئیس‌جمهوری دستوری را به محمدباقر نوبخت داد تا آن دسته از کارمندانی که نتوانسته‌اند افزایشی در حقوق‌شان داشته باشند، براساس آن چیزی که برخی از دستگاه‌ها از محل صرفه‌جویی خودشان استفاده کرده‌اند، افزایش حقوق داشته باشند.

وی افزود: باید مقدماتی فراهم شوند تا این دسته از کارمندان دولت از محل صرفه‌جویی دستگاه‌ها افزایش حقوق داشته باشند. رئیس دفتر رئیس‌جمهوری تصریح کرد: محمدباقر نوبخت قول داد در اسرع وقت این کار را انجام دهد. اگر این اتفاق رخ دهد که امیدوار هستم بیفتد، تحول خوبی در حقوق بخش قابل توجهی از کارمندان دولت خواهد افتاد.

منبع: ایبِنا

دیدگاه‌ها  

+4 #8 محمود 1398-12-02 21:38
حقوق ها رابه تناسب بالا ببرید واین طرح بیخودهمسان سازی را که عین بی عدالتی است کنار بزارید کجاش عدالته که یک نفر بامدرک سیکل ویکی بامدرک لیسانس حقوقشان مثل هم باشه عدالت یعنی هر چیزی در جای خودش باشه بفهمید اینو.2دطشح2
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید