کدخبر: 85086

سهمیه بنزین نوروزی چقدر است؟ + جزئیات

معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی به بیان توضیحاتی درباره اعطای بنزین دولتی و کارت سفر برای تسهیل سفر‌های نوروزی خبر داد.

گسترش‌نیوز: ولی تیموری، معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در پاسخ به این سوال که آیا سهیمه بنزین و کارت سفر به مسافران نوروزی برای بهار ۹۹ تعلق خواهد گرفت؟ گفت: کارت سفر یکی از پروژه‌های بخش خصوصی است و شرکت مادر تخصصی میراث فرهنگی این برنامه را انجام می‌دهد. تخصیص کارت سفر در قالب طرح‌های تخفیف، قسط و وام است. دولت وارد این کار‌های اجرایی نمی‌شود، ولی این اقدامات را تشویق می‌کنیم.

معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی در ادامه درباره تخصیص بنزین برای سفر‌های نوروزی گفت: بخش خصوصی ما مطالبه داشته که با توجه به اینکه فضای روانی در بالا رفتن بنزین رخ داده برای رونق صنعت گردشگری دولت در حد ۱ تا ۲ باک بنزنین در ایام سفر با نرخ دولتی در اختیار خانواده‌ها قرار دهد.

معاون گردشگری در ادامه گفت: این موضوع را پیگیری کردیم و درخواست خود را به دولت و وزارت نفت داده‌ایم. امیدواریم این موضوع محقق شود.

منبع: کارگرآنلاین

اخبار مرتبط

دیدگاه‌ها  

+8 #1 حسن 1398-11-24 20:55
ماملت ایران چقدرذلیل وبدبخت شدیم که حدود2ماهه که مسءولین دارند بحث می کنند وسرمامنت می گذارند که آیا 60لیتربه مابنزین آن هم لیتر1500تومان بدهندیانه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید