|
کدخبر: 327951

برگزاری جلسه ماهانه شعب منطقه غرب استان تهران و البرز

جلسه ماهانه بررسی عملکرد شعب منطقه غرب استان تهران و البرز با حضور مدیر، معاون و روسای شعب منطقه برگزار شد.

کسب و کار برگزاری جلسه ماهانه شعب منطقه غرب استان تهران و البرز

به گزارش روابط عمومی؛ محمد رسول خوش نام مدیر منطقه بر آمادگی هر چه بیشتر همکاران جهت شرکت در آزمون تعیین سطح تاکید کرد و گفت: کارکنان شعب با مطالعه بخشنامه ها و آیین نامه های بانک در طول ماه، دانش علمی خود را به روز کرده تا بتوانند در آزمون تعیین سطح رتبه مطلوبی را کسب کنند.

خوش نام با تاکید بر شناسایی بازار هدف و اولویت بندی آن، افزود: روسا و کارکنان شعب با تلاش مضاعف و برنامه ریزی دقیق و با تشکیل تیم های بازاریابی، جهت معرفی محصولات بانک به مشتریان خود اقدام کنند.

مدیر منطقه از روسای شعب خواست تا ضمن کنترل و نظارت مؤثر و مستمر در کلیه امور شعبه خود، سلسله مراتب اداری در مکاتبات را رعایت کرده و به همکاران آموزش دهند.

خوش نام بر رعایت نظافت، بایگانی دقیق اسناد و آراستگی همکاران و شعبه تاکید کرد.

مدیر منطقه برنامه ریزی منسجم و هوشمندانه و بهره برداری از تمامی ظرفیت های منطقه را ضروری دانست و خاطرنشان کرد: انتظار می رود همکاران همانند ماه های گذشته پرتلاش و با انگیزه جهت ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان بانک گام بردارند.

در ادامه جلسه حسن رسائی مقدم معاون اداری و مالی منطقه به تشریح عملکرد شعب در تمامی شاخص های از جمله تجهیز منابع، تخصیص منابع و تعهدات و بانکداری مدرن پرداخت

 

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها