|
کدخبر: 326908

مدیرعامل بانک سپه در همایش مدیران ارشد:

وارد مرحله جدیدی از زیست بانک سپه شده‌ایم/ کسب رتبه برتر در رشد منابع

دکتر ابراهیمی در همایش سراسری مدیران ارشد بانک سپه، رویکردها، سیاست‌ها و برنامه‌های اجرایی سال ۱۴۰۳ را تشریح کرد.

کسب و کار وارد مرحله جدیدی از زیست بانک سپه شده‌ایم/ کسب رتبه برتر در رشد منابع

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بانک سپه، دکتر آیت‌اله ابراهیمی مدیرعامل بانک سپه در این همایش که با حضور اعضای هیات‌مدیره و هیات عامل، مدیران امور و مناطق، مدیران ارشد، روسای شعب ممتاز مستقل و حضور وبیناری معاونان مناطق در مجموعه آموزشی کوثر بابلسر برگزار شد، رویکردها، سیاست‌ها و برنامه‌های اجرایی بانک در سال ۱۴۰۳ را تبیین و بر اهتمام و تمرکز جدی تمامی ارکان بانک حول برنامه‌های اولویت‌دار و بانکداری دیجیتال تأکید کرد.

دکتر ابراهیمی این همایش را نقطه عطفی در تاریخ بانک سپه عنوان کرد و ابراز داشت: امسال به جهت تحقق بسیاری از اهداف پیش‌بینی شده و انجام اقدامات اولویت‌دار برنامه‌ریزی شده در سنوات گذشته و با همیاری، تلاش، زحمات خالصانه و هم‌افزایی یکایک مدیران و کارکنان، بسیاری از موانع و مشکلات مرتفع شده و وارد مرحله جدیدی از زیست بانک سپه شده‌ایم؛ لذا کیفیت فعالیت‌ها و دامنه توقعات در سال جاری متفاوت‌تر از قبل می‌باشد.

وی با اشاره به موفقیت‌های سال گذشته بانک سپه، خاطرنشان کرد: موضوع افزایش سرمایه بانک، وصول مطالبات از دولت، مرتفع شدن مشکلات مالیات بانک‌های ادغام شده، پیاده‌سازی سامانه آرد و نان (نانینو)، اخذ رتبه برتر در رشد منابع ریالی میان شبکه بانکی کشور، راه‌اندازی نسخه جدید سامانه نگین، راه‌اندازی نئوبانک، افزایش سهم بانکداری ویژه و رشد منابع در این حوزه از جمله اقدامات موثر و بزرگی بود که با تلاش همه همکاران در سال گذشته محقق شد.

مدیرعامل بانک سپه برگزاری موفق جشنواره حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز را از دیگر اقدامات بزرگ سال گذشته عنوان کرد و ادامه داد: با اقدامات رسانه‌ای و تبلیغی مناسب برای ترویج و ترغیب مردم به منظور مشارکت در سنت پسندیده قرض‌الحسنه و با مجاهدت و تلاش همکاران برای نخستین بار در  بانک سپه جشنواره حساب‌های قرض‌الحسنه موفقی انجام شد.

دکتر ابراهیمی از رشد مناسب سپرده‌های طرح‌های تسهیلات امتیازی خبر داد و گفت: این رشد چشمگیر نشان از توان و ظرفیت بالای بانک سپه برای ارایه تسهیلات امتیازی به آحاد مردم و اقشار مختلف جامعه دارد.

مدیرعامل بانک سپه در تشریح اقدامات صورت گرفته در حوزه فناوری اطلاعات بانک، گفت: خوشبختانه در سال گذشته گام‌های بزرگی در این حوزه برداشته شد که راه‌اندازی نئوبانک، سامانه خدمات اتباع (سهما)، مدیریت سامانه آرد و نان (نانینو)، سرویس امضا و سفته الکترونیک و بسیاری از اقدامات قابل توجه دیگر در این زمینه اجرا و پیاده‌سازی شده است.

وی با بیان این که در سال جاری وارد مرحله جدیدی در حوزه بانکداری دیجیتال شده‌ایم، افزود: توافقات مناسبی با برخی شرکت‌های بزرگ صورت گرفته و نتایج و خروجی آن در ارایه خدمات مطلوب‌تر به مشتریان بانک مشهود است؛ لذا باید در تعمیق، توسعه و گسترش بانکداری دیجیتال بیش از پیش بکوشیم.

دکتر ابراهیمی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به فعالیت‌های ارزی و اقدامات حوزه بین‌الملل بانک سپه، گفت: حجم عملیات ارزی بانک سپه در سال‌های اخیر رشد بسیار بالای داشته که امیدواریم با تداوم این روند نقش بزرگی در توسعه اقتصاد کشور داشته باشیم.

مدیرعامل بانک سپه سرمایه انسانی جوان، متعهد و سالم را بزرگ‌ترین نقطه قوت بانک دانست و ادامه داد: بانک سپه از کارکنان بی‌نظیری در میان شبکه بانکی برخوردار است؛ لذا باید قدردان این نعمت بزرگ الهی باشیم و با ارتباط مستمر و صمیمانه با همکاران در جهت رشد و شکوفایی استعدادهای آنها گام برداریم.

وی با تاکید بر اهمیت آموزش هدفمند سرمایه انسانی، خاطرنشان کرد: باید تلاش کنیم تا هم‌راستا با برنامه‌های راهبردی بانک، آموزش‌های مفید و کاربردی در دستور کار قرار گیرد.

دکتر ابراهیمی با بیان این که بانک سپه با بیش از ۳ هزار شعبه، دارای بزرگ‌ترین شبکه بانکی کشور است، افزود: این فرصت ویژه یک مزیت رقابتی برای بانک محسوب می‌شود، چرا که ما بیش از ۳ هزار نقطه تماس با مشتری داریم که استفاده از این ظرفیت می‌تواند مسیر تحقق اهداف را هموارتر کند.

مدیرعامل بانک سپه در ادامه بر تمرکز و اهتمام جدی تمامی ارکان بانک بر رفع موانع و نقاط قابل بهبود تاکید کرد و کنترل و نظارت بر مصرف منابع، توجه ویژه به موضوع اضافه برداشت از بانک مرکزی و افزایش سرمایه بانک را از مهم‌ترین موضوعاتی دانست که باید در اولویت همه مدیران و کارکنان قرار گیرد.

دکتر ابراهیمی سال ۱۴۰۳ را سال مهمی برای بانک سپه عنوان کرد و اظهار داشت: خوشبختانه مسیر رشد و شکوفایی بانک هموارتر از قبل است. از این‌رو باید بکوشیم تا با اعتماد و اطمینان به قابلیت‌ها و داشته‌های خود و اجرای دقیق و کامل برنامه‌ها و سیاست‌های ابلاغی، رشد و اعتلای روزافزون بانک سپه را تسریع و تسهیل کنیم.

مدیرعامل بانک سپه در پایان سخنان خود با تقدیر و تشکر ویژه از تمامی مدیران و کارکنان این بانک خاطرنشان کرد: تلاش‌ها و مجاهدت‌های شبانه‌روزی و بی‌وقفه همکاران نزد پروردگار محفوظ است و امیدواریم این بانک هر چه بهتر و بیشتر در مسیر خدمت به کشور، مردم و اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی گام بردارد.

 

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها