|
کدخبر: 155087

چرا هر کسب و کاری در سال ۱۴۰۰ به یک مشاور دیجیتال مارکتینگ نیاز دارد؟

بسیاری از کسب و کارها حتی مدل‌های کسب و کاری خود را به سمت مدل‌های کسب و کار آنلاین تغییر داده‌اند یا اینکه تلاش‌های بازاریابی خود را به واسطه استراتژی‌های بازاریابی دیجیتال تقویت کرده‌اند تا به این طریق به یک بازار آنلاین رو به رشد و با سوددهی بالا دست یابند.

با بروز تغییر و تحولات در فناوری مدرن، کسب و کارهای کوچک و متوسط از هر راهکاری برای بقای خود استفاده می‌کنند، که می‌توان گفت این موضوع برای مابقی اقشار جامعه نیز صادق است.

بسیاری از کسب و کارها حتی مدل‌های کسب و کاری خود را به سمت مدل‌های کسب و کار آنلاین تغییر داده‌اند یا اینکه تلاش‌های بازاریابی خود را به واسطه استراتژی‌های بازاریابی دیجیتال تقویت کرده‌اند تا به این طریق به یک بازار آنلاین رو به رشد و با سوددهی بالا دست یابند.

هر کسب و کاری برای موفقیت در فروش آنلاین نیاز به یک مشاور دیجیتال مارکتینگ دارد.

امروزه هیچ کسی بدون یک استراتژی مناسب دیجیتال مارکتینگ، کسب و کاری را شروع نمی‌کند. زیرا امروزه دیجیتال مارکتینگ در کسب و کارهای بزرگ و کوچک، اصلی‌ترین بخش مارکتینگ است. اگر شما به تازگی یک کسب و کار را راه‌اندازی کرده‌اید، مسلماً بودجه خیلی سبک و نیروی کار کمتری دارید. بنابراین برای رشد سریع کسب و کار به یک برنامه مناسب نیاز دارید.

مشاور دیجیتال مارکتینگ چه کمکی به کسب و کار شما خواهد کرد؟

امیرحسین امیری، مشاور ارشد دیجیتال مارکتینگ کسب و کارهای کوچک و بزرگ در ایران با گفت‌وگو با خبرگزاری گسترش نیوز، از الزامی بودن داشتن یک مشاور خوب در بخش مارکتینگ هر شرکت تاکید کرد و افزود که هر کسب و کاری برای رشد در فروش آنلاین در سال ۱۴۰۰ باید دیجیتالی شود. برای رسیدن به اهداف مشخص در هر کسب و کار باید استراتژی فروش آنلاین آن شرکت تدوین گردد. این کار را یک مشاور دیجیتال مارکتینگ می‌تواند انجام دهد.

هلپ مارکتینگ

یک مشاور دیجیتال مارکتینگ دقیقا در چه بخش هایی می‌تواند به واحد بازاریابی کمک کند؟

پاسخ این سوال بسیار مهم است، شرکت‌ها و کسب وکارها در انتخاب مشاور بازاریابی اینترنتی خود به خوبی دقت کنند. یک مشاور دیجیتال مارکتینگ باید استراتژی موارد زیر را برای مجموعه شما تدوین کند.

  1. سئو اقدامی که در گام اول باید صورت بگیرد و تدوین اقدامات اجرایی آن
  2. بهینه‌سازی وب سایت برای الگوریتم‌های گوگل و رابط کاربری آن
  3. تدوین استراتژی گام تبلیغات در گوگل جهت افزایش فروش
  4. تدوین استراتژی بازاریابی از طریق شبکه‌های اجتماعی
  5. تدوین استراتژی بازاریابی از طریق سرویس ایمیل مارکتینگ و تبلیغات نمایشی یا همسان
  6. تدوین استراتژی بازاریابی از طریق محتوا

گروه آموزشی هلپ مارکتینگ در زمینه رشد دیجیتال مارکتینگ به کسب و کارها کمک می‌کند.

هلپ مارکتینگ در زبان انگلیسی به معنای کمک به بازاریابی است. مجموعه آموزشی و مشاوره‌ای هلپ مارکتینگ همان طور که از نام آن پیداست به منظور هدایت و راهنمایی در زمینه بازاریابی و بازاریابی دیجیتال ایجاد شده است. پرداختن به مباحث اصلی، آموزش، راهنمایی و ارائه خدمات مشاوره‌ای یکی از اقدامات اصلی این هلپ مارکتینگ است.

آموزش به تیم شما، مشاوره و هدایت ماموریت مهم ما است. افزایش آگاهی ارکان اصلی یک کسب و کار

میزان رضایتمندی مشتریان و همراهی آنان در تمامی شرایط یکی از الزامات مجموعه ما می‌باشد

ایده پردازی و خلاقیت جهت توسعه کسب و کار و تشکیل اتاق‌های فکر جهت توسعه کسب و کار

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد مشاوره دیجیتال مارکتینگ می‌توانید به آدرس سایت زیر مراجعه نمایید.

https: //helpmarketing.ir/

 

 

 

نویسنده: رپورتاژ

ارسال نظر