|
کدخبر: 146514

محرومیت بابک مرادی باطل شد

حکم محرومیت بابک مرادی باطل شد و این بازیکن مشکلی برای همراهی تیمش نخواهد داشت.

ورزش محرومیت بابک مرادی باطل شد

پس از اعتراض باشگاه استقلال و بابک مرادی هافبک این تیم به حکم محرومیت چهار ماهه این بازیکن که از سوی کمیته تعیین وضعیت صورت گرفت، کمیته استیناف رای به ابطال این رای داد.

بابک مرادی که در نقل و انتقالات زمستانی از تیم ماشین‌سازی به استقلال پیوست، پس از ثبت قرارداد با این تیم، با شکایت باشگاه سابقش مواجه شد و در نهایت و پس از کش و قوس فراوان، کمیته تعیین وضعیت رای به محرومیت ۴ ماهه مرادی داد.

اما این رای با اعتراض استقلالی‌ها و مرادی مواجه شد و آنها مدعی بودند مدارکی در دست دارند که این بازیکن کمتر از ۶۰ درصد از قراردادش را از باشگاه ماشین‌سازی دریافت کرده و مشکلی برای فسخ قرارداد با تبریزی‌ها و حضور در تهران نداشته است.

در نهایت با اعتراض باشگاه استقلال و طرح شکایت در کمیته استیناف، این کمیته پس از بررسی مدارک مرادی و آبی پوشان، رأی به ابطال حکم قبلی داد تا مرادی مشکلی برای همراهی تیمش در ادامه راه نداشته باشد.

بابک مرادی در دیدار هفته دوم مقابل فولاد برای دقایقی به میدان رفت اما پس از آن، با حکمی که در روز بازی استقلال و صنعت نفت از سوی کمیته تعیین وضعیت صادر شد، به مدت ۴ ماه از حضور در میادین محروم شد. مرادی حالا و پس از پشت سر گذاشتن یک ماه از محرومیتش، می‌تواند برای استقلال به میدان برود.

 

منبع: ورزش3

ارسال نظر