|
کدخبر: 135360

امیدوارم بتوانم جواب اعتماد گل محمدی را بدهم

محمد مهدی مهدیخانی درباره مذاکره با مسئولان باشگاه پرسپولیس برای حضور در این تیم اظهار داشت:‌ خدا را شکر مذاکرات خوبی با آقای سمیعی داشتم. فردا کارهای تست پزشکی را انجام می دهم و اگر مشکلی نباشد، با این تیم قرارداد می بندم.

ورزش امیدوارم بتوانم جواب اعتماد گل محمدی را بدهم

محمد مهدی مهدیخانی درباره مذاکره  با مسئولان باشگاه پرسپولیس برای حضور در این تیم اظهار داشت:‌ خدا را شکر مذاکرات خوبی با آقای سمیعی داشتم. فردا کارهای تست پزشکی را انجام می دهم و اگر مشکلی نباشد، با این تیم قرارداد می بندم.

وی درباره آخرین وضعیت صدور رضایت نامه‌اش از سوی باشگاه واراژدین کرواسی گفت: دو باشگاه با هم در ارتباط هستند و به توافق هایی هم رسیده اند تا کار حضور من در پرسپولیس انجام شود.

مهاجم فصل گذشته تیم واراژدین کرواسی درباره اینکه با این تفاسیر باید وی را بازیکن جدید پرسپولیس دانست، توضیح داد: به امید خدا این اتفاق رخ می دهد.

مهدی‌خانی درباره زمان قرارداد خود با پرسپولیس خاطرنشان کرد: به امید خدا فردا این موضوع معلوم می شود.

وی درباره بازی کردن زیرنظر یحیی گل محمدی در شهر خودرو گفت: با توجه به اینکه در تیم پدیده شاگرد آقا یحیی بودم از وی شناخت دارم و از اعتماد گل محمدی هم تشکر می کنم. امیدوارم بتوانم در پرسپولیس مثمرثمر باشم و بتوانم جواب اعتمادش را بدهم.

مهاجم سال‌های اخیر تیم های ملی فوتبال پایه درباره اهدافش از حضور در پرسپولیس گفت: این تیم قهرمان چهار سال اخیر ایران بوده و ۲ سال هم به فینال آسیا رفته است. در این تیم چیزی به جز قهرمانی در آسیا و لیگ بازیکنان و مربیان را رضایت نمی کند.

 

منبع: افکار نیوز

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...